Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

e-Raptor Insert do gry Władca Pierścienia Podróż przez Śródziemie

Producent:

e-Raptor Insert kompatybilny z „Władcą Pierścieni: Podróże w Śródziemiu” to doskonały dodatek zaprojektowany do organizowania i ulepszania rozgrywki w grze planszowej.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 8 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 8 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,60 zł.


85,99 zł

Opis

Rodzaj: akcesoria

Więcej informacji

Dzięki tej wkładce możesz uporządkować wszystkie elementy gry i zachować je w porządku - nie będziesz już więcej bałaganił na stole podczas gry. Koniec z szukaniem niezbędnych elementów podczas gry.

Możesz trzymać wszystkie swoje kafelki, figury, karty z rękawami, żetony itp. W jednym miejscu, nie obawiając się utraty kontroli nad ustawieniem. Mogą być łatwo dostępne i nie zajmują tak dużo miejsca, jak podczas gry bez wkładki. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymywane w porządku, gotowe do ustawienia kolejnej gry szybciej
niż kiedykolwiek wcześniej.
 
Wkład składa się z trzech dużych i dostępnych tac. Wszystkie z nich można wyjąć z pudełka z grą planszową,
co bardzo ułatwia sortowanie i dotarcie do wszystkich komponentów. Możesz zobaczyć sugerowane ustawienia komponentów na zdjęciach.

Wkładka jest trwała i wykonana z wysokiej jakości HDF. Aby go zmontować, nie jest wymagany klej. Pozwala na przechowywanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka, w tym instrukcji.

Wymiary pudełka: 29.5 x 29.5 x 13.3 cm

Recenzja (w języku angielskim): https://www.rpg.net/reviews/archive/18/18487.phtml

Pliki do pobrania:

Tutaj znajdziesz instrukcję montażu

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: