Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

e-Raptor Insert do gry Splendor + Miasta

Producent:

Podstawka do gry Splendor + dodatku Splendor Miasta, jest idealnym akcesorium zaprojektowanym do organizowania i ulepszania gry planszowej.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 7 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 7 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,40 zł.


79,99 zł

Opis

Rodzaj: akcesoria

Więcej informacji

Dzięki tej wkładce możesz uporządkować wszystkie elementy gry i utrzymywać je w porządku - nigdy więcej bałaganu na stole podczas gry. Nigdy więcej szukania niezbędnych elementów podczas gry.

Możesz przechowywać wszystkie plansze graczy, miniatury, żetony, karty w rękawach, tarcze, pudełka, kafelki mapy itp. W jednym miejscu bez obawy utraty kontroli nad ustawieniami. Można do nich łatwo uzyskać dostęp i nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez wkładki. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymywane w porządku, gotowe do ustawienia innej gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Wkładka składa się z trzech dużych i dostępnych tac. Wszystkie z nich można wyjąć z pudełka do gry planszowej, co bardzo ułatwia sortowanie i dotarcie do wszystkich elementów. Sugerowane ustawienia komponentów można zobaczyć na zdjęciach.

Wkładka jest trwała i wykonana z wysokiej jakości HDF. Aby go złożyć, nie wymaga kleju. Pozwala na trzymanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka, w tym planszy, książki scenariuszy, kafelków mapy i instrukcji.

Sugerowane ułożenie komponentów widoczne na zdjęciach.

 

Oferta dotyczy tylko insertu. Gra nie jest wliczona w cenę.

 

Keep your game organized!

.
 
Wymiary pudełka: 27.5 x 21.5 x 6.5 cm

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: