Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Imago

Producent:

Imago to kalambury w nowej, rewolucyjnej odsłonie!

Kupując ten produkt możesz zebrać do 6 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 6 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,20 zł.


67,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: imprezowa
Wiek: od 12 lat
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2016
Liczba graczy od: 3
Liczba graczy do: 8
Czas gry w min. od: 20
Czas gry w min. do: 20

Więcej informacji

Kalambury to już żadne wyzwanie dla Ciebie? "Time's Up" znasz prawie na pamięć? "Koncept" nie ma przed Tobą tajemnic? Sięgnij po Imago! 

 

Imago to świeże i bardzo dobre podejście do zabawy typu kalambury, ale nadające się dosłownie dla każdego. Nie musisz umieć rysować, nie musisz się wygłupiać pokazując dziwne rzeczy. Tutaj możesz doświadczyć tego, co najlepsze w kalamburach, a Waszym ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia!

 

Masz hasło do pokazania i do dyspozycji 61 przezroczystych kart z namalowanymi prostymi elementami, za pomocą których musisz skonstruować coś, co naprowadzi innych graczy na Twoje hasło. Nakładasz proste elementy jeden na drugi, łączysz je, przesuwasz, wprawiasz w ruch - co tylko przyjdzie Ci do głowy. W efekcie powstaje:

- Żyrafa?

- Nie... ma ogromny ogon...

- Dlaczego ta żyrafa dziobie ziemię??

- Toż to STRUŚ!

 

Ta gra dostarczy Wam wiele zabawy i śmiechu. Pozwoli Wam odkryć jak bogatą macie wyobraźnię i nie raz zaskoczycie, nie tylko znajomych, ale i samych siebie jak świetnie wam wychodzi wyczarowanie czegoś z niczego. Elvis grający na znaku zapytania jak na gitarze, koń trojański przypominający smoka wawelskiego z połkniętą owcą, czy fleming pomylony z kaczką, bocianem, czaplą i wieloma innymi rodzajami ptactwa.

Zawartość pudełka:

  • 61 przezroczystych kart
  • 65 kart Enigmy
  • 35 znaczników
  • instrukcja

Reviews

Grade

2016-08-17

Polecam!

Gra idealnie nadaje się dla osób nieśmiałych, nie mających chęci udowadniania swoich talentów, raczej skromnych, nie przepadających za pełnieniem funkcji lidera w grupie. Fajne także, dla wszystkich szukających odmiany, czegoś oryginalnego, chcących zadziwić gości innowacyjną grą, której raczej nikt się nie spodziewał na imprezie. Gra posiada znakomite połączenie gotowych do wykorzystania elementów bazowych, z których korzystamy jak z układanki w celu komunikacji Polecam!

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: