Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Flick 'em Up!

Producent:

Zostań najzręczniejszym kowbojem na Dzikim Zachodzie!

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 10 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 10 punktów które można zamienić na kupon o wartości 2,00 zł.


105,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: zręcznościowa
Wiek: od 8 lat
Autor: Jean Yves Monpertuis, Gaetan Beaujannot
Główna cecha gry: zręcznościowa
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2016
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 10
Czas gry w min. od: 45
Czas gry w min. do: 45

Więcej informacji

Przepięknie wydana, zręcznościowa gra o kowbojach!

Rewolwerowiec z takim talentem jak ty nigdy nie chybia. Zawsze w takiej sytuacji powtarzasz sobie to w myślach. Ostatnia kula, która pozostała ci w magazynku, w zupełności wystarczy, aby raz na zawsze rozprawić się z szefem lokalnych opryszków, Staruszkiem Cooperem.

Witaj w ekscytującym świecie „Flick ‘em Up! - Dzika strzelanka”. Dzięki wciągającym scenariuszom i wyjątkowym elementom krajobrazu przekształcisz swój stół kuchenny albo podłogę w salonie w małe, aczkolwiek bezwzględnie rządzone, miasteczko na dzikim zachodzie. Nabij kule w swojego Colta, ukryj się i strzelaj. Jeśli zakładasz, że twoi wrogowie okażą ci litość, to jesteś głupcem.


Bez względu na to, czy wcielisz się w rolę bandyty i będziesz terroryzował wioskę wraz z bandą znaną jako Klan Coopera, czy staniesz ramię w ramię z szeryfem egzekwującym prawo i broniącym niewinnych, „Flick ‘em Up! - Dzika Strzelanka” zaoferuje ci fascynującą podróż przez dziki zachód, którego nie zapomnisz przez długi, długi czas!


Życzymy ci samych trafionych strzałów, kowboju!

  • 12 figurek
  • 12 zdejmowalnych kapeluszy
  • 10 żetonów kowbojów
  • 6 budynków
  • 1 szubienica
  • 72 żetonów (dynamit, rewolwer, strzelba i inne.)
  • 37 innych elementów (kaktusy, beczki, itp.)
  • instrukcja

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: