Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Nie Testowaliśmy Tego Wcale

Producent:

Nie Testowaliśmy Tego Wcale to bardzo losowa, szybka gra imprezowa, w którą jednocześnie może grać do 10 osób.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 3 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 3 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,60 zł.


39,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra imprezowa
Wiek: od 12 lat
Autor: Chris Cieslik
Główna cecha gry: imprezowa
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 10
Czas gry w min. od: 10
Czas gry w min. do: 20

Więcej informacji

Gra „Nie Testowaliśmy Tego Wcale” doskonale nadaje się na każdą imprezę. Jest przeznaczona dla 2-10 graczy i trwa około 10-15 minut.

Głównym celem gry jest wygrać – jeśli nie wygrałeś to znaczy, że przegrałeś. Jeśli wszyscy inni gracze przegrali oznacza to, że TY wygrałeś.

 

Na początku rozgrywki każdy z graczy dostaje 2 karty, które bierze na swoją rękę. Pierwszego gracza wybiera się jak najbardziej losowo – przypadkowo.

Następnie pierwszy gracz dobiera jedną kartę z leżącej na środku zakrytej talii i zagrywa jedną z posiadanych przez siebie kart na ręce.

Zagraną kartę rozgrywa się natychmiast czytając jej tekst i stosując się do niego. Następnie swoją turę rozgrywa gracz siedzący lub stojący po lewej stronie od gracza właśnie kończącego swoją turę. I tak dalej…

W podstawowej talii występują dwa rodzaje kart: Podstawowe oraz Gwiezdne.

Karty Podstawowe są normalnymi kartami i szału w ich działaniu się nie spodziewajcie, ot takie tam zwyczajne Prezenty, Rozejm, Smoki, czy też natychmiastowa przegrana – w zasadzie nic wielkiego.

 

Jednak są też Gwiezdne Karty, które z założenia są lepsze od kart Podstawowych. W końcu gwiazda to gwiazda. Są one bardzo potężne, powodują Bitwy, rzucają Bomby i przywołują straszliwe potwory takie jak Zombiaki, czy też inne Pingwiny. To artefakty o potężnej mocy!

Zawartość pudełka:

  • 60 kart talii podstawowej (karty Podstawowe oraz Gwiezdne karty)
  • 15 siejących spustoszenie wśród graczy kart z dodatku: Pakiet Chaosu
  • 15 pustych kart do tworzenia własnych szalonych wizji z dodatku: Puste Karty
  • Genialna w swojej prostocie dwustronna instrukcja

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: