Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Promocja!
Rączki Złączki

Rączki Złączki

Producent:

Zbuduj cuda architektury za pomocą własnych rąk!

Kupując ten produkt możesz zebrać do 4 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 4 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,80 zł.


47,99 zł

-10,00 zł

57,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra imprezowa
Wiek: od 8 lat
Autor: Bono Light
Główna cecha gry: imprezowa
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2016
Liczba graczy od: 4
Liczba graczy do: 8
Czas gry w min. od: 15
Czas gry w min. do: 15

Więcej informacji

Rączki Złączki to gra imprezowa, w której przeplata się zręczność i kooperacja!Każdy z graczy zakłada kolorową opaskę na nadgarstek. Na sygnał sędziego, każdy z gracze zza pleców wyciąga rękę i formuje z innymi graczami, z tym samym kolorem opaski drużyny. W zależności od tego ilu graczy jest w danej drużynie, gracze muszą ułożyć słynna architektoniczną budowle wskazaną przez instrukcję na odpowiedniej karcie. Podczas gry będziemy tworzyć takie budowle jak Wielki Mur Chiński, Wiszące Ogrody Semiramidy czy słynne Piramidy. W pudełku znajdziemy również znane polskie obiekty takie jak, hala sportowa – Spodek, Smok Wawelski, Dąb Bartek i inne!Wszyscy gracze w najszybszej drużynie otrzymają punkty na rękę, której użyli do budowy obiektu.


Gracz, który jako pierwszy uzbiera trzy punkty na lewą rękę i trzy punkty na prawą wygrywa!

Linki:

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: