Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

DMS: Karaluszek kłamczuszek

Producent:

Karaluszek kłamczuszek to szalona gra imprezowa, w której Twoim zadaniem jest oszukanie innych graczy.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 3 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 3 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,60 zł.


33,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra imprezowa
Wiek: od 8 lat
Autor: Jacques Zeimet
Główna cecha gry: imprezowa
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard card
Rok wydania: 2013
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 6
Czas gry w min. od: 15
Czas gry w min. do: 15

Więcej informacji

Mina pokerzysty, umiejętne maskowanie emocji i odrobina karcianego szczęścia okażą się nieocenione w rozgrywce z Karaluszkiem kłamczuszkiem. Osobiste sympatie uczestników do pająków, much, szczurów czy nietoperzy dzięki tej grze mogą ulec zmianie. Każdy chce wykiwać przeciwników i wcisnąć im jak najwięcej kart.

Kartę z wybranym przez siebie zwierzęciem można przekazać dowolnemu graczowi, deklarując przy tym, jakie zwierzę znajduje sie na oddawanej karcie - może być to prawda lub fałsz. Kto błędnie oceni prawdomówność przeciwnika, zatrzymuje kartę. Przegrywa osoba, która pozwoli wcisnąć sobie cztery takie same karty lub nie ma już więcej kart na ręce, a znów musi proponować komuś kartę.

Wyśmienita gra na wszelkiego rodzaju spotkania. Mimo, iż zasady mówią o 2-6 osobach, w Kakerlaken-Poker można grać nawet w 8-9 osób.

 

Zawartość pudełka:

  • 64 karty
  • instrukcja


Zobacz koniecznie:

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: