Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

The Resistance

Producent:

The Resistance to świetna gra imprezowa na każdą okazję, pozwala bawić się w szerokim gronie znajomych, oferuje olbrzymią dawkę dedukcji, blefu i interakcji pomiędzy graczami.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 4 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 4 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,80 zł.


44,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra imprezowa
Wiek: od 13 lat
Autor: Don Eskridge
Główna cecha gry: imprezowa
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard card
Liczba graczy od: 5
Liczba graczy do: 10
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

Bojownicy ruchu oporu zbierają się na kolejnej naradzie. Trzeba wybrać zespół ludzi, którzy pójdą na misję, zaryzykują życiem w walce z Agentami skorumpowanego, opresjonistycznego rządu i będą walczyć o prawo do wolności dla zwykłych obywateli. Niestety, wśród bojowników są rządowi Agenci. Przeszkadzają w obradach. Sieją ziarno niepewności. Gdy zaś zostaną wybrani, by pójść na misję, zapewne zrobią wszystko co w ich mocy, by misja zakończyła się fiaskiem…

Czy zdołasz domyślić się, kto z zebranych jest Agentem?

Gra karciana The Resistance to polska edycja jednego z największych przebojów na targach gier w Essen 2010. To nowatorska wariacja na temat znanej w Polsce gry Mafia – wariacja bez eliminacji graczy, z czasem rozgrywki około 30 minut z możliwością gry od 5 do 10 graczy!

The Resistance to świetna gra na każdą okazję, pozwala bawić się w szerokim gronie znajomych, oferuje olbrzymią dawkę dedukcji, blefu i interakcji pomiędzy graczami. Idealna gra do plecaka. Warto udać się z nią na każdą wyprawę.

Zawartość pudełka:

  • 10 Kart Tożsamości (6 Kart Posterunku, 4 Karty Agentów Molocha)
  • 20 Kart Głosowania (10 kart na Tak i 10 kart na Nie)
  • 10 Kart Misji (5 Kart Powodzenia i 5 Kart Niepowodzenia)
  • 5 Kart Drużyny
  • 15 Kart Intrygi
  • 10 Kart Postaci (6 Kart Posterunku, 4 Karty Agentów Molocha)
  • 1 Karta Lidera zawierająca na odwrocie skrócony opis przebiegu misj

Linki do rezencji 2 edycji:

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: