Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Uga Buga!

Producent:

Uga Buga to imprezowa gra karciana, w której gracze wcielają się w prehistorycznych jaskiniowców wybierających nowego przywódcę plemienia. Za pomocą kart, na których zawarto sylaby składamy pełne zdania starając się zapamiętać, jakich słów użyli przeciwnicy.W grze występują też specjalne gesty: wystawiony język, uderzenie ręką o stół, klaskanie!

Kupując ten produkt możesz zebrać do 3 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 3 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,60 zł.


36,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: imprezowa, karciana
Wiek: od 7 lat
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 3
Liczba graczy do: 8
Czas gry w min. od: 20
Czas gry w min. do: 20

Więcej informacji

Pozbądź się resztek godności i szacunku znajomych w 5 minut!

 

Uga Buga to imprezowa gra karciana, w której gracze wcielają się w prehistorycznych jaskiniowców wybierających nowego przywódcę plemienia.

 

Przekonaj innych, że to Ty jesteś godzien tego by być głosem plemienia!

 

Za pomocą kart, na których zawarto sylaby składamy pełne zdania starając się zapamiętać, jakich słów użyli przeciwnicy. Zadanie nie jest łatwe, gdyż nie widać jakie karty zostały użyte wcześniej i cały ciąg sylab trzeba zapamiętać:

 - Uga Iga Ha!
- Uga Iga Miti Ha!
- Uga Iga Miti Cza Ha!
- Uga Iga …mi… eee..

 

Oprócz sylab w grze występują specjalne gesty. Wystawiony język, uderzenie ręką o stół, klaskanie – to może skutecznie wybić z rytmu wszystkich zgromadzonych przy ognisku!

 

Czy podejmiesz wyzwanie i poprowadzisz za sobą plemię?

 

Zawartość pudełka:

  • 52 karty gry
  • 2 karty zasad

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: