Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Słowołaki

Producent:

Słowołaki , Wiesz już, jak brzmi Magiczne Słowo?

Kupując ten produkt możesz zebrać do 5 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 5 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,00 zł.


56,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: kooperacyjna
Wiek: od 8 lat
Mechanika: czasu rzeczywistego, dedukcja i zgadywanie, dobieranie słów, głosowanie, zróżnicowane moce graczy
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2022
Liczba graczy od: 4
Liczba graczy do: 10
Czas gry w min. od: 10
Czas gry w min. do: 10

Więcej informacji

Słowołaki to szybka gra imprezowa z ukrytymi rolami dla 4-10 graczy autorstwa Teda Alspacha (Wilkołak, Zamki szalonego króla Ludwika, Suburbia), nominowana do Spiel des Jahres 2019 i laureat nagrody Golden Geek 2017 w kategorii Najlepsza Gra Imprezowa.

W tej emocjonującej grze inspirowanej Mafią wcielicie się w różne role – Wieśniaków, Wilkołaków, Burmistrza i Jasnowidza. Wilkołaki prześladują bezbronną wioskę, ale burmistrzowi udało się odnaleźć Magiczne Słowo. Jeśli wszyscy mieszkańcy wypowiedzą je jednocześnie, bestie zostaną wypędzone z osady na zawsze. Niestety moc Magicznego Słowa sprawiła, że burmistrz stracił głos i może odpowiadać na pytania jedynie za pomocą żetonów „tak” lub „nie”… Wieśniacy będą starali się poznać Magiczne Słowo, a Wilkołaki zrobią wszystko, aby do tego nie dopuścić.

Dzielnym mieszkańcom postara się pomóc Jasnowidz, jednak będzie musiał uważać, aby nie zostać zdemaskowanym przez krwiożercze bestie. Przemyślana współpraca mieszkańców pozwoli im poznać Magiczne Słowo przed upływem pięciu minut. Chyba że Burmistrz okaże się potajemnie Wilkołakiem i będzie chciał zwieść ich na manowce…

 

Atuty:

  • Szybka gra imprezowa z ukrytymi rolami dla 4-10 graczy autorstwa Teda Alspacha (Wilkołak, Zamki szalonego króla Ludwika, Suburbia);
  • Dedykowana aplikacja, nadająca grze niepowtarzalny klimat;
  • Emocjonująca rozgrywka inspirowana Mafią, w której wcielicie się w wieśniaków, burmistrza, jasnowidza i wilkołaki!


Zawartość pudełka:

  • 11 kart ról na grubych i wytrzymałych płytkach
  • 36 żetonów "Tak/Nie" 
  • 10 żetonów "Może"
  • 1 żeton "Tak Blisko"
  • 1 żeton "Bardzo Daleko"
  • 1 duży żeton "Dobrze"
  • 1 instrukcja

instrukcja-gry-slowolaki-w-jezyku-polskim.pdf 
Opis w serwisie Board Game Geek

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: