Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Horror w Arkham: Uczta w Dolinie Hemlock - Rozszerzenie badaczy

Producent:

Horror w Arkham: Uczta w Dolinie Hemlock - Rozszerzenie badaczy. Czy to z głębi ziemi, czy z nieskończości kosmosu - nieznane koszmary mogą pojawić się bez ostrzeżenia

Kupując ten produkt możesz zebrać do 17 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 17 punktów które można zamienić na kupon o wartości 3,40 zł.


174,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: kolekcjonerska, kooperacyjna
Wiek: od 12 lat
Autor: Nate French
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard card
Rok wydania: 2022
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 60
Strona gry w serwisie BBG Link do strony produktu

Więcej informacji

Wszystko, co rosło teraz, było dziwne

- H. P. Lovecraftt, „Kolor z przestworzy”

Czy to z głębi ziemi, czy z nieskończości kosmosu - nieznane koszmary mogą pojawić się bez ostrzeżenia. Niewypowiedziane przerażenie przybiera różne kształty i rozmiary, a często zagrożenie, jakie stwarzają, może pozostać całkowicie niewidoczne, dopóki nie jest za późno. Tylko nieliczni odważni cechujący się ponadprzeciętnym intelektem, wyostrzonym instynktem przetrwania lub po prostu wyjątkowym szczęściem będą musieli stawić czoła tym okropnościom, zanim pochłoną nas wszystkich.

Horror w Arkham: Uczta w Dolinie Hemlock - Rozszerzenie badaczy wprowadza 5 nowych badaczy oraz wiele kart graczy oferujących zupełnie nowe możliwości, w tym nowe karty ze słowem kluczowym Powiązana oraz karty wykorzystujące żetony błogosławieństwa i klątwy. Używaj odpowiednich narzędzi do pracy jako Wilson Richards, złota rączka; zbuduj idealne laboratorium jako Kate Winthrop, naukowiec; wyłgaj się z niebezpieczeństwa jako Alessandra Zorzi, hrabina; przywróć równowagę chaosowi jako Kōhaku Narukami, folklorysta lub narażaj się na niebezpieczeństwo, aby chronić innych jako Hank Samson, rolnik.

Horror w Arkham: Uczta w Dolinie Hemlock - Rozszerzenie badaczy może być wykorzystywane do budowania i rozwijania talii badaczy podczas dowolnego scenariusza lub kampanii Horroru w Arkham: Gry karcianej.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Horror w Arkham LCG: Gra karciana Zestaw podst. dla 1-4 graczy

Zawartość pudełka:

  • 5 kart badaczy
  • 1 powiązana karta badacza
  • 5 małych kart badaczy
  • 229 kart graczy
  • 1 arkusz żetonów
  • 1 instrukcja

Opis w serwisie Board Game Geek

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: