Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Horror w Arkham: Uczta w Dolinie Hemlock - Rozszerzenie kampanijne

Producent:

Horror w Arkham: Uczta w Dolinie Hemlock - Rozszerzenie kampanijne. Czy to z głębi ziemi, czy z nieskończości kosmosu - nieznane koszmary mogą pojawić się bez ostrzeżenia

Kupując ten produkt możesz zebrać do 26 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 26 punktów które można zamienić na kupon o wartości 5,20 zł.


263,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: kolekcjonerska, kooperacyjna
Wiek: od 12 lat
Autor: Nate French
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard card
Rok wydania: 2022
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 60
Strona gry w serwisie BBG Link do strony produktu

Więcej informacji

Kiedy znana botaniczka dr Rosa Marquez otrzymała dziwną próbkę z odosobnionej i tajemniczej Wyspy Hemlock, instynkt podpowiedział jej, że coś jest nie tak. Kolega po fachu polecił jej was jako idealne towarzystwo do zbadania wyspy. Nie byliście jednak gotowi na to, co tu na was czeka: śmiercionośną, zmutowaną przyrodę i złośliwą pozaziemską obecność przenikającą tajemniczą wyspę. Jednocześnie mieszkańcy przygotowują się do zbliżającego się festiwalu, najwyraźniej nieświadomi niebezpieczeństwa. Macie tylko trzy dni, aby dowiedzieć się, co czai się pod Doliną Hemlock, zanim jej mieszkańców spotka straszliwy los.

Horror w Arkham: Uczta w Dolinie Hemlock - Rozszerzenie kampanijne 1 do 4 badaczy wyruszy na spowitą tajemnicą Wyspę Hemlock, która właśnie otworzyła się na turystów. Za dnia nawiążcie relacje z mieszkańcami i zwiedzajcie okolicę. Sami zdecydujecie, kogo spotkacie i co zrobicie, ale pamiętajcie, że po zachodzie słońca wyspa zamienia się w śmiertelną pułapkę dzikiej natury. Czy uda Wam się odkryć sekrety Wyspy Hemlock w zaledwie trzy dni? A może zostaniecie „pożarci” w czasie zbliżającej się uczty?

Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Horror w Arkham LCG: Gra karciana Zestaw podst. dla 1-4 graczy

Zawartość pudełka:

  • 355 kart scenariusza
  • 1 Księga kampanii

Opis w serwisie Board Game Geek

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: