Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Horror w Arkham LCG: Na krawędzi Ziemi – Rozszerzenie badaczy

Producent:

Arkham LCG: Na krawędzi Ziemi – Rozszerzenie badaczy

Dodatek, który w jednej chwili znacząco wzmocni wasze talie!

Kupując ten produkt możesz zebrać do 12 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 12 punktów które można zamienić na kupon o wartości 2,40 zł.


128,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra kooperacyjna
Wiek: od 12 lat
Autor: Nate French
Główna cecha gry: konfigurowalna (LCG, CCG)
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard card
Rok wydania: 2021
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 90

Więcej informacji

W dalekich, niezbadanych obszarach Antarktydy, niewypowiedziana groza ukrywa się w mroku. A wraz z nią czają się, obserwują i wyczekują tajemnice tak starożytne że razem grożą rozszarpaniem na strzępy naszej wiedzy o planecie, która nazywamy domem – o ile wcześniej nie rozszarpią samej rzeczywistości. W obliczu takiej grozy, badacze muszą zanurzyć się w tajemnicach skrywających się w lodowych czapach i, miejmy nadzieję, odkryć prawdę nim będzie za późno. Czy zdołają ocalić świat? A może sczezną w okowach lodu?

Na krawędzi Ziemi rozszerzeniu badaczy znajdziecie karty graczy w niespotykanej jednocześnie w historii Arkham ilości. Pięciu badaczy i blisko 250 kart zwiększających możliwości budowania talii sprawią, że z pewnością będziecie chcieli zaopatrzyć się w ten dodatek.

To pierwszy z dwóch dodatek do gry zawierający najnowszą kampanię i rozpoczynający zupełnie nową formułę wydawniczą. Od tego momentu nowe cykle w ramach linii będą składały się z Rozszerzenia badaczy oraz Rozszerzenia kampanijnego. Tego drugiego spodziewamy się jeszcze w tym roku, o czym będziemy Państwa informować.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest gra Horror w Arkham Gra Karciana oraz cykl Przerwany krąg.

Zawartość pudełka:

  • 250 kart

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: