Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Scrabble Star Wars

Producent:

Odkryj odległą galaktykę z grą słowną Scrabble: Edycja Star Wars Gwiezdne Wojny  w rodzinnej grze słownej 

Kupując ten produkt możesz zebrać do 12 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 12 punktów które można zamienić na kupon o wartości 2,40 zł.


129,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: familijna, słowna
Wiek: od 10 lat
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 45
Czas gry w min. do: 60

Więcej informacji

Edycja specjalna Scrabble pozwala fanom Gwiezdnych Wojen cieszyć się ukochaną serią w połączeniu z ulubioną grą słowną przypominającą krzyżówkę.

Atuty rodzinnej gry słownej Scrabble: Edycja Star Wars Gwiezdne Wojny:

  • Autentyczne motywy Gwiezdnych Wojen nadają kosmicznego wymiaru grze Scrabble. Przeżywaj galaktyczne przygody z tematycznymi elementami: od planszy, przez statki kosmiczne, po Karty Galaktyczne i słowniczek Gwiezdnych Wojen.
  • Nawet płytki z literami są wyjątkowe i zawierają alfabet Aurebesh, używany we wszechświecie Gwiezdnych Wojen.
  • Graj na dwa sposoby: w klasyczną wersję ze słowniczkiem Gwiezdnych Wojen lub w Trybie Galaktycznym, w którym możesz przesuwać statki kosmiczne wokół planszy, aby zebrać Karty Galaktyczne.
  • Kultowy Sokół Millennium jest jednym ze statków kosmicznych, który zaznacza postęp gracza w Trybie Galaktycznym. Przyspiesz do prędkości światła i poznaj wyjątkowe pionki w formie statków kosmicznych.
  • To więcej niż rozrywka. Gra Scrabble pozwala rozwinąć słownictwo graczy, zapoznając ich za każdym razem z pisownią i wyrazami. W tej edycji znajdziesz również specjalny słowniczek z terminologią z Gwiezdnych Wojen, z którego można korzystać podczas gry
  • Świetna zabawa dla całej rodziny. Doskonały prezent dla fanów Gwiezdnych Wojen, którzy chcą ćwiczyć umiejętności pisowni niczym mistrz Jedi.

Gra przeznaczona dla dzieci od 10 roku życia.

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: