Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Cyberpunk: Interface Red - Volume 1

Producent:

Cyberpunk: Interface Red - Volume 1, Night City to żarłoczna bestia, choomba!

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 7 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 7 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,40 zł.


71,42 zł

Opis

Typ wydania: książka
Wydanie: polskie

Więcej informacji

Night City jest jak żarłoczna bestia, mój choomba!

Pochłania miejsca, pochłania ludzi, pochłania rzeczy. Ciągle więcej i więcej i więcej! Nigdy nie ma dość. Nigdy nie może mieć dość, prawda? I tak samo jest z tobą, może nie? Te kampanie i historie zawsze mogą przyjąć w siebie więcej. Tę odrobinkę więcej, aby pchnąć je o ten kluczowy krok ponad Krawędź.

Cyberpunk: Interface Red - Volume 1 to podręcznik zawierający zbiór krótkich, przydatnych artykułów opracowanych po to, by móc dostarczyć graczom najlepsze możliwe doświadczenia gry w Cyberpunk RED.

Cyberpunk: Interface Red - Volume 1 dodaje następujące elementy:

  • Stara giwera nigdy nie umiera - przewodnik krok po kroku dotyczący konwersji broni z Cyberpunk 2020 do Cyberpunk RED. 
  • Ładunek Czerwonego Chromu - jedna z najpopularniejszych przygód. 
  • Gotowe postacie i Architektury Sieciowe - dziesięć rozpisanych na mechanikę postaci (których możesz użyć również jako bohaterów niezależnych) i sześć wygenerowanych Architektur Sieciowych - wszystko po to, aby można usiąść do rozgrywki nawet z marszu. 
  • Cyberwózki inwalidzkie - nowe opcje mobilności. Po co komu dwie cybernogi, skoro można wozić się na stylowej platformie mobilnej?
  • Elflines Online - dwa artykuły opisujące najpopularniejszą MMO Night City, Elflines Online, wraz z sylwetkami kilku graczy.
  • Wszystko o dronach - nigdy wcześniej niepublikowane kompendium wiedzy o animatronicznych sługach/przyjaciołach ludzkości. Przede wszystkim wprowadza do Night City dwa nowe drony strażnicze - Savannah Eagle i Panther. Ponadto, znaleźć tu można trzy nowe drony osobiste, z których żaden nie wymaga Architektury Sieciowej do obsługi.

Zawartość:

  • podręcznik w twardej oprawie, 64 stron

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: