Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Domek: Słoneczna 156 + PROMO

Producent:

Domek: Słoneczna 156 - duży dodatek wprowadzający nowe mechaniki i umożliwiający grę w większym gronie!

Kupując ten produkt możesz zebrać do 8 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 8 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,60 zł.


89,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: familijna, strategiczna
Wiek: od 7 lat
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 6
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

Deweloper Rebel wspiera kreatywność, dając Wam do dyspozycji wiele dodatkowych pomieszczeń i narzędzi. Dzięki temu będziecie mogli wykorzystać doświadczenie płynące z poprzednich prób urządzenia wymarzonego domu i jednocześnie podnieść nieco poziom wyzwania. A to wszystko po to, aby nasz... ekhem... Wasz Domek był jeszcze piękniejszy! 

Zaproś rodzinę i przyjaciół do nowego Domku. Wykorzystuj plany budowy, aby podnieść jego wartość. Zagraj w pojedynkę albo zaproś do gry piątego i szóstego gracza! Adres to Domek: Słoneczna 156

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Domek

Uwaga! dodajemy kartę PROMO: Domek: Słoneczna 156 - dodatkowa karta przyjaciół

Zagrajmy w większym gronie!  

Podstawowym atutem dodatku Domek: Słoneczna 156 jest obecność dodatkowych kart, żetonów i plansz pozwalających na rozgrywkę w od 1 do aż 6 graczy. Od teraz jeszcze łatwiej dostosujecie grę do ilości osób chętnych na rozgrywkę, a co najważniejsze - będziecie mogli potrenować konstruowanie w wariancie solo! 

Zaproś swoich przyjaciół!  

Po wybudowaniu wymarzonego domu zapraszasz do siebie znajomych. Szybko orientujesz się, że o gustach się nie dyskutuje: jeden z nich wolałby łazienkę obok kuchni, a jeszcze inny sypialnię przy pokoju dziecięcym. Jak tu wszystkim dogodzić? 

Przed takim wyzwaniem stawia Cię rozszerzenie Rodzina i Przyjaciele. Na kartach przyjaciół znajdziesz ich wymagania wobec układu pomieszczeń. Spełnij je, aby otrzymać dodatkowe punkty. Przecież nie ma w życiu nic piękniejszego niż słowa "dobra robota" usłyszane po udanym remoncie! 

Weź pod uwagę wyszukane projekty 

Aby budowanie nowego domu było możliwe, warto postawić na dobre planowanie, sprawdzoną ekipę i zostawić trochę miejsca na improwizację. Dokładnie takie samo uczucie towarzyszyć nam będzie podczas gry z rozszerzeniem Plany Budowy! 

Tuż przed rozpoczęciem zabawy dostaniemy konkretne wytyczne. Jeśli będziemy się ich trzymać, otrzymamy dodatkowe punkty. Może się jednak okazać, że musimy wybrać pomiędzy spełnieniem oczekiwań gości, a tym co prezentują nasze plany. 

To kiedy przeprowadzka?  

Dzięki rozszerzeniu Domek: Słoneczna 156 zabawa nabiera rumieńców. Tym bardziej cieszy fakt, że oprócz dodatkowych reguł, będzie można zaprosić do stołu jeszcze większą grupę znajomych!  

 1. W pudełku znajdziesz aż 48 nowych, równie pięknie zilustrowanych kart, jak te z gry podstawowej! Każda rozgrywka będzie stanowić całkowicie nowe doświadczenie. Dzięki nim i dodatkowym planszom budowy będziemy mogli zagrać aż w 6 osób! 
 2. Słoneczna 156 to także dwa niezależne od siebie rozszerzenia, które można dowolnie łączyć:
  1. "Rodzina i Przyjaciele" w którym należy ścigać się z innymi graczami o spełnienie preferencji odwiedzających naszą okolicę gości,
  2. "Plany Budowy" gdzie każdy z graczy otrzyma swoje indywidualne plany, których wypełnienie przybliży nas do zwycięstwa.

Wspaniała okolica czeka na nowych lokatorów. Proszę mi uwierzyć, że nie ma lepszego miejsca na przeprowadzkę niż ulica Słoneczna 156!

Zawartość pudełka:

 1. dwustronna plansza
 2. 2 plansze Domku
 3. 24 karty pomieszczeń
 4. 24 karty dodatków
 5. 12 kart przyjaciół
 6. 12 kart planów budowy
 7. 5 żetonów wyposażenia
 8. notes
 9. instrukcja

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

 • 99,99 zł W magazynie

  1 Review(s)

  W grze Domek gracze sami planują i budują swój wymarzony dom. Wygra ten, którego dzieło będzie jednocześnie funkcjonalne i przytulne. Gra została laureatem konkursu Gra Roku 2017 w kategorii Gra Roku dla Całej Rodziny oraz Najlepszy debiut.

  W magazynie

30 innych produktów w tej samej kategorii: