Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Gry Rodzinne

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Obniżka! Baba Jaga Zobacz większe

Baba Jaga

Nowy produkt

Baba Jaga Umykajcie przed złowieszczymi łapskami Baby Jagi!

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


69,99 zł

-10,00 zł

79,99 zł

Opis

Typ wydania:samodzielna gra
Rodzaj:gra familijna
Wiek:od 6 lat
Liczba graczy :2 - 5
Czas gry:ok 15 min
Główna cecha gry:rodzinna
Wydanie:polskie

Więcej informacji

Wiele rosyjskich opowieści mówi o postaci Baba Jagi, czarownicy, która mieszka w domku z kurzymi nogami. Na szczęście dzieciaki w tych opowieściach zawsze otrzymują nieoczekiwaną pomoc od różnych osób i udaje im się uciec na czas. A czy wy będziecie mieli na tyle szczęścia?

W grze Baba Jaga, będziecie uciekać przed szponami nikczemnej czarownicy. By tego dokonać musicie uzbierać składniki potrzebne do wykonania trzech zaklęć, składników tych będziecie szukać w lesie w trakcie gdy Baba Jaga będzie szukać was. W swojej turze, aktywny gracz odkrywa wierzchnią kartę zaklęcia. Karta zaklęcia przedstawia 4 składniki, a gracz rozpoczyna poszukiwania składników w lesie, odkrywając płytki składników jedna po drugiej, zakrywając z powrotem te składniki, które nie pasują. Gdy aktywny gracz przeszukuje las, pozostali gracze na zmianę poruszają figurką Baba Jagi!

Gdy Baba Jaga doleci do końca linii i z powrotem a gracz nie zdąży skompletować zaklęcia, odkłada on zaklęcie na spód swojej talii zaklęć. Gdyby graczowi jednak udało się skompletować potrzebne składniki, to używa on tego zaklęcia. Zaklęcia wprowadzają różne urozmaicenia, jak zmiana dystansu trasy Baby Jagi, podmiana miejsc składników, zmiana wymagań ilości składników w przyszłych zaklęciach itp. Pierwszy gracz który wykona 3 zaklęcia, wygrywa!

Zawartość pudełka:

  • 16 żetonów Lasu
  • 10 żetonów Trasy Lotu
  • 1 żeton Domku
  • 20 kart zaklęć
  • instrukcja

Linki:

Opinie

Napisz opinię

Baba Jaga

Baba Jaga

Baba Jaga Umykajcie przed złowieszczymi łapskami Baby Jagi!

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: