Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Dzieła Mistrzów

Producent:

W grze planszowejDzieła Mistrzów” wcielacie się w rolę artystów którzy za wszelką cenę chcą sprzedać falsyfikaty z elementami wkładu własnego.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 4 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 4 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,80 zł.


43,99 zł

-4,00 zł

47,99 zł

Najniższa cena z 30 dni: 43,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: imprezowa, przygodowa
Wiek: od 8 lat
Autor: Mike Elliott
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2016
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 20
Czas gry w min. do: 20

Więcej informacji

Jesteś artystą. No dobrze, tak naprawdę pracujesz w studiu z podobnymi sobie specjalistami, tworząc falsyfikaty. Czasem zdarza się Wam nawet pracować jednocześnie nad tym samym obrazem i, jak to w takich sytuacjach bywa, każde z Was chce przypisać sobie jego autorstwo, nadając temu wątpliwemu arcydziełu ostatnie szlify.


Ten z malarzy, który tego dokona, nie tylko przypisze sobie zasługi, ale zgarnie też całe wynagrodzenie. Stąd czasem warto pogryzmolić obraz, zamiast go retuszować... Zresztą sami się przekonacie. Grunt, że pierwszy artysta, który zgromadzi 25 $, wygra!


W tej kurtuazyjnej atmosferze urokliwego koleżeństwa tylko najsprytniejszy - lub mający szczęście  - artysta może coś zarobić.

Zawartość pudełka:

  • 25 kart arcydzieł
  • 60 kart maźnięć (po 12 w każdym z 5 kolorów)

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: