Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Ale Historia!

Producent:

Gra Ale Historia! została wydana w 2016 roku z okazji jubileuszu 1050-lecia początków Państwa Polskiego. Jest to rodzinna gra quizowa dotycząca historii i kultury naszego kraju.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 7 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 7 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,40 zł.


72,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra familijna
Wiek: od 12 lat
Autor: Filip Miłuński i Zbigniew Pawłowski
Główna cecha gry: rodzinna
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2016
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 6
Czas gry w min. od: 10
Czas gry w min. do: 10

Więcej informacji

Czy Mieszko I był królem?

Czy Kolej Warszawsko-Wiedeńska dojeżdżała do Lwowa?

Ile nagród Nobla zdobyła Maria Skłodowska-Curie?

Czy Fiata 126P produkowano na Śląsku?

 

Na te - i wiele innych pytań - znajdziecie odpowiedź w rodzinnej grze planszowej, którą Granna przygotowała na jubileusz 1050-lecia początków Państwa Polskiego.

Ale Historia!” to niezwykła podróż poprzez wieki! Gracze zagłębiają się w historii Polski i naszej narodowej kultury. Odpowiadając na quizowe pytania poznają niezwykłe fakty z bogatych dziejów naszego kraju. Od pierwszych Piastów aż do czasów współczesnych.

Mechanika gry pozwala w łatwy sposób dopasować poziom trudności do wieku i wiedzy graczy. Gra posiada 3 poziomy trudności i 2 warianty rozgrywek. Uczestnicy zabawy sami decydują na które z nich chcą odpowiadać.

 

Autorem pytań jest doświadczony historyk i nauczyciel Zbigniew Pawłowski. Za zasady gry odpowiedzialny jest Filip Miłuński, autor CV i Faras.

Zawartość pudełka:

  • 180 kart z pytaniami
  • 92 żetony pomocnicze 
  • Plansza do gry 
  • Instrukcja

Linki:

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: