Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Nie Tej

Producent:

Nie Tej  to tradycyjna, popularna w Poznaniu gra karciana – oparta na pamięci i blefie

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 2 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 2 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,40 zł.


29,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra karciana
Wiek: od 5 lat
Główna cecha gry: rodzinna
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2015
Liczba graczy od: 3
Liczba graczy do: 6
Czas gry w min. od: 15
Czas gry w min. do: 15

Więcej informacji

Zebrali my bejmy, co to na szneki z glancem pójść miały i na spółę kupili my w składzie gre. Wiara z całegonaszego podwyrka, wszystkie szczony i dziewuchy, grali od teraz wew karciochy. Nie raz nam się oberwało od heksy z parteru, że wilka od tego siedzenia na chodniku pod jej oknem dostaniemy Bo jak my grali, to zapominali o cołkim świecie. Masz tej fefry w gaciach? Czy tyż zagrasz? "Dej mi tego dyngsa, tej" - "Nie tej!

„Nie tej!” to trochę wycieczka sentymentalna, powrót do świat dzieciństwa...To jedna z tych gier w karty w które, zagrywaliśmy się z kumplami na klatkach schodowych, czy pod trzepakiem... To tradycyjna, popularna w Poznaniu gra karciana – oparta na pamięci i blefie, która w naszej wersji otrzymała niesamowity aspekt poznawczy. Odświeża – starszym, uczy – młodszych, przybliża – napływowym – piękną, poznańską gwarę! Nie pozwolimy jej zniknąć, nie tej?!

Zawartość pudełka:

  • 55 kart,
  • instrukcja ze słowniczkiem

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: