Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Jungle Brunch druga edycja

Producent:

Zbliża się pora posiłku!

Kupując ten produkt możesz zebrać do 4 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 4 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,80 zł.


44,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra karciana
Wiek: od 6 lat
Autor: Luca Bellini, Luca Borsa
Główna cecha gry: rodzinna
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2019
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 5
Czas gry w min. od: 15
Czas gry w min. do: 15

Więcej informacji

Jungle Brunch to dynamiczna i zabawna, rodzinna gra karciana, w której możesz wykazać się umiejętnością planowania. Lubisz gry z dużą ilością interakcji? Jungle Brunch o wiecznie głodnych zwierzakach jest dla ciebie!

W każdej dżungli jest taka pora, w której zwierzętom zaczyna niemiłosiernie burczeć w brzuchach i postanawiają je wypełnić. W jedzeniu bananów, liści i innych smakołyków, teoretycznie pierwszeństwo mają te największe. Ale i one uważać muszą na czających się w gąszczu drapieżników oraz inne sprytne stworzenia, które będą chciały im co nieco podebrać.

Jungle Brunch Druga edycja o nieco zmienionych zasadach oraz wyrażnie zmienionej szacie graficznej. powinna ucieszyć każdego kto lubi gry z odrobiną blefu i sprytnych zagrywek.

 

Zawartość pudełka:

  • 72 kart zwierząt
  • 36 kart roślin
  • 1 karta Przywódcy Stada
  • instrukcja

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: