Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Bingo

Producent:

Bingo  - tradycyjna gra losowa

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 2 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 2 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,40 zł.


22,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: różne, losowe
Wiek: od 8 lat
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 3
Liczba graczy do: 10
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 90

Więcej informacji

Bingo to znana od stuleci gra liczbowa. Gracze losują spośród siebie bankiera, a następnie każdy
z uczestników otrzymuje od niego tą samą ilość pieniędzy. Za te pieniądze kupują dowolną ilość kuponów płacąc za jeden kupon ustaloną na początku gry cenę. Krupier losuje żetony ogłaszając wylosowany numer. Gracz, który zobaczy na swoich kuponach liczbę wylosowaną przez bankiera przykrywa ją krążkiem na każdym kuponie. Gdy jeden z uczestników zakryje pięć sąsiadujących ze sobą cyfr w poziomie, pionie lub po skosie - ogłasza Bingo!

Po ogłoszeniu Bingo bankier wypłaca pieniądze, zostawiając 10% puli jako swój zysk. Następnie karty są zbierane, żetony do losowania wracają do puli, bankierem zostaje kolejna osoba, a za posiadane pieniądze gracze kupują nowe kupony. Gra toczy się dalej, przy czym odpadają osoby, które nie mają pieniędzy na zakup nowy kuponów. Grę wygrywa uczestnik, który zgromadził największą ilość pieniędzy.

 

Zawartość pudełka:

  • plansza liczbowa dla bankiera
  • 20 kart bingo
  • 75 pionków z liczbami
  • 200 żetonów
  • instrukcja


Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: