Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Mini Warcaby

Producent:

Mini Warcaby - klasyczna gra logiczna

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 1 punkt lojalnościowy. Suma twojego koszyka 1 punkt które można zamienić na kupon o wartości 0,20 zł.


14,99 zł

Opis

Wiek: od 6 lat
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 2
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

Każdy gracz układa w trzech rzędach ze swojej strony, tylko na czarnych polach, 12 swoich kamieni. Gracze wykonują ruchy na zmianę. W jednym ruchu, kamień może zostać przesunięty o jedno pole do przodu po przekątnej. Bicie kamieni przeciwnika odbywa się przez przeskoczenie jednym kamieniem przez bity kamień na następne pole za nim, o ile jest ono wolne. Bić można zarówno do przodu jak i do tyłu i jest ono obowiązkowe. Gdy kamień dojdzie do ostatniego rzędu szachownicy,zamienia się w damkę (oznaczamy ją poprzez odwrócenie kamienia na druga stronę). Damka porusza się o dowolną liczbę pól, w dowolną stronę poprzekątnej i podobnie jak kamień, bije przeskakując przez kamienie i damki przeciwnika. Wygrywa ten, kto zbije wszystkie kamienie przeciwnika.

 

Zawartość pudełka:

  • plansza
  • 24 kamienie

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: