Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Kroniki zamku Avel: Skarby bohatera

Producent:

Kroniki zamku Avel: Skarby bohatera, Potężny rynsztunek przydatny podczas przygód!

No reward points for this product.


6,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: strategiczna
Wiek: od 8 lat
Autor: Przemek Wojtkowiak
Mechanika: fantasy, kafelki, kostki, modularna plansza, odkrywanie terenu, ruch po obszarach, śledzenie czasu, współpraca, zręczność
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 90

Więcej informacji

Zestaw Kroniki zamku Avel: Skarby bohatera zawiera 3 magiczne przedmioty, które wzbogacają pulę ekwipunku do wylosowania z woreczka. Są to Kamień teleportu, Sakiewka oraz Klejnot szczęścia. Umieszczone w plecaku, te potężne przedmioty pozwolą bohaterowi zdobyć umiejętności, które ułatwią walkę o Avel. 
 
Zasady działania żetonów znajdują się w instrukcji PDF.
 

Czym są Kroniki zamku Avel?

To oparta na współpracy gra planszowa dla całej rodziny, w której wcielamy się w bohaterów i bohaterki odpowiedzialnych za uratowanie magicznej krainy. Podczas rozgrywki stworzymy własne postacie o unikalnych imionach i specjalnym ekwipunku, a następnie będziemy eksplorować świat, poruszając się po modułowej planszy. W czasie podróży napotkamy wiele niebezpieczeństw, z którymi będzie trzeba walczyć, a każde zwycięstwo przyniesie nam określoną nagrodę: nową broń, zbroję, eliksiry i złoto. Zgromadzone dobra pozwolą nam przygotować się do finałowego starcia z Monstrum, które zagraża królestwu Avel.  

Zawartość:

  • 3 żetony

Instrukcja: Instrukcja-Avel-skarby-bohatera-PL.pdf

Opis w BGG:BoardGameGeek.com

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: