Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Gra W Kostce! Plus - Abecadło, Albi

Producent:

Gra W Kostce! Plus - Abecadło

Ćwicz pamięć i wiedzę! Przyglądając się kartom a następnie odpowiadając na pytania, ćwiczycie swój umysł, spostrzegawczość oraz pamięć. Przed wami również wyzwanie w postaci wielorazowych kart do malowania, które z pewnością sprawdzą waszą pamięć wzrokową!

Kupując ten produkt możesz zebrać do 3 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 3 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,60 zł.


39,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: familijna, imprezowa
Wiek: od 4 lat
Autor: Peter Sarrett
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2016
Liczba graczy od: 4
Liczba graczy do: 12
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

W Kostce! Plus to seria szybkich gier edukacyjnych ćwiczących pamięć i spostrzegawczość, przeznaczonych dla dzieci od 4 roku życia. Z kostek każdy może dowiedzieć się ciekawych faktów o świecie, a także poznać litery czy ćwiczyć umiejetności matematyczne i percepcyjne. Wszystko to w sposób przyjazny dziecku: celem jest zapamiętanie jak najwiekszej liczby faktów na danej karcie tematycznej w ciagu dziesieciu sekund. Prawidłowe odpowiedzi zapewniają bonusowa rundę, ale przed wami również wyzwanie w postaci wielorazowych kart do malowania, które z pewnością sprawdzą waszą pamięć wzrokową! Gra zawiera karty z obrazkami, które musisz zapamiętać, a następnie odpowiednio pokolorować za pomocą pisaków.

Gra zawiera karty z obrazkami, które musisz zapamiętać, a następnie odpowiednio pokolorować za pomocą pisaków.Skrócone zasady gry:

 • Zapamiętaj obrazek
 • Zakręć strzałką
 • Odpowiedz na wybrane pytania
 • Zdobądź żetony za poprawne odpowiedzi
 • Jako bonus koloruj karty i zdobywaj dodatkowe żetony

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

 • 39,99 zł W magazynie

  Gra W Kostce! Plus -  Moje pierwsze obrazki Ćwicz pamięć i wiedzę! Przyglądając się kartom a następnie odpowiadając na pytania, ćwiczycie swój umysł, spostrzegawczość oraz pamięć. Przed wami również wyzwanie w postaci wielorazowych kart do malowania, które z pewnością sprawdzą waszą pamięć wzrokową!

  W magazynie
 • 39,99 zł W magazynie

  Gra W Kostce! Plus -  Świat Ćwicz pamięć i wiedzę! Przyglądając się kartom a następnie odpowiadając na pytania, ćwiczycie swój umysł, spostrzegawczość oraz pamięć. Przed wami również wyzwanie w postaci wielorazowych kart do malowania, które z pewnością sprawdzą waszą pamięć wzrokową!

  W magazynie

30 innych produktów w tej samej kategorii: