Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Rój (Hive)

Producent:

Rój to rekomendowana przez MENSA gra logiczna dla 2 graczy z mnogością taktyk i możliwości.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 7 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 7 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,40 zł.


70,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra logiczna
Wiek: od 8 lat
Autor: John Yianni
Główna cecha gry: abstrakcyjna (np. szachy)
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 2
Czas gry w min. od: 10
Czas gry w min. do: 20

Więcej informacji

Rój to gra logiczna dla 2 graczy, której celem gry jest otoczenie królowej przeciwnika ze wszytkich 6 stron. Gracze wykonują swoje ruchy na zmianę i mogą dołożyć owada do roju lub przesunąć jedną z wcześniej zagranych płytek. Do wyboru każdy z gracz ma 11 sześciokątnych płytek przedstawiających 5 różnych owadów:

  • królową roju - 1 płytka,
  • mrówkę - 3 płytki,
  • konika polnego - 3 płytki,
  • pająka - 2 płytki,
  • żuka - 2 płytki.

Każda płytka posiada unikalny sposób poruszenia (jak w szachach) naśladujący ruch przedstawionego na niej owada. Na przykład, konik polny potrafi przeskakiwać inne płytki.

Proste reguły i ogromna ilość dostępnych kombinacji sprawiają, że Rój jest prawdziwym wyzwaniem dla graczy ceniących sobie intelektualną rozrywkę. Gracze muszą wykazać się umiejętnościami strategicznego planowania, taktycznego myślenia i wyobraźni przestrzennej. Kluczem do zwycięstwa jest sprytne atakowanie królowej przeciwnika i pozostawienie wystarczających odwodów do obrony własnej.

 
Płytki wykonane są bardzo solidnie i sprawiają wrażenie praktycznie niezniszczalnych. Dodatkowo do gry dodana jest torba służąca do ich przechowywania i ułatwiająca przenoszenie, a niewielkie rozmiary i brak planszy umożliwiają rozgrywkę praktycznie w każdym miejscu.
 
Rój został uznany przez MENSA za najlepszą grę umysłową 2006 roku!
Inne rekomendacje są zbędne!

 

Zawartość pudełka:

  • 22 bakelitowe płytki
  • 1 torba do przechowywania płytek
  • instrukcja

Linki:

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: