Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Pentago Kolor

Producent:

Pentago  to genialnie zakręcona gra logiczna! Hit w wielu krajach – 14 zdobytych nagród! Ruchoma plansza! Do gry dołączone jest wieczko umożliwiające zabranie planszy i elementów gry w podróż!

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 5 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 5 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,00 zł.


59,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra logiczna
Wiek: od 8 lat
Główna cecha gry: abstrakcyjna (np. szachy)
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 2
Czas gry w min. od: 15
Czas gry w min. do: 15

Więcej informacji

Widzieliście kiedyś grę z ruchomą planszą? Musicie poznać grę PENTAGO, zdobywczyni trzynastu nagród w Europie, Stanach Zjednoczonych i Japonii!


Gra przeznaczona jest dla dorosłych wielbicieli gier logicznych, jednak jej proste zasady pozwolą cieszyć się nią również dzieciom w wieku powyżej 8 lat.

 

Pentago jest GENIALNĄ abstrakcyjną grą strategiczną rozgrywaną na planszy składającej się z czterech modułów o wymiarach 3×3 pola, ułożonych w większą siatkę o wymiarach 6×6 pól.

Gracze na zmianę umieszczają kulki na planszy, jeden gracz dysponuje białymi kulkami, zaś drugi czarnymi. Wygrywa ten gracz, który jako pierwszy uzyska w ramach całej dużej planszy rządek pięciu kulek, lecz wprowadzono nową ciekawą regułę: za każdym razem gdy umieszczasz kulkę, obracasz dowolny z czterech modułów 3×3 pola o 90° w dowolnym kierunku. Dzięki bezustannie zmieniającej się planszy rozgrywka stanowi znacznie większe wyzwanie.

 

Gra otrzymała nagrodę Mensa Select oraz wiele innych:

 

 

Zawartość pudełka:

  • 1 plansza z czterema obracalnymi modułami;
  • 18 białych kulek;
  • 18 czarnych kulek.

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: