Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Blockers

Producent:

Blockers to Świetna gra logiczna. Minuta nauki, zabawa przez całe życie! Zasady tej gry zrozumie praktycznie każdy i można ją rozgrywać w 5 osób. Celem gry jest tworzenie połączonych grup własnych płytek na planszy, jednocześnie unikając schwytania zbyt wielu płytek tego samego koloru.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 5 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 5 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,00 zł.


54,55 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra logiczna
Wiek: od 8 lat
Główna cecha gry: abstrakcyjna (np. szachy)
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 5
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

Blockers! to gra, która nosi znamiona logicznej, ale nie jest bardzo wymagająca, jej zasady zrozumie praktycznie każdy i można ją rozgrywać w 5 osób.

 

Celem gry jest tworzenie połączonych grup własnych płytek na planszy, jednocześnie unikając schwytania zbyt wielu płytek tego samego koloru. 


Grupą określa się dowolny połączony zestaw płytek tego samego koloru, znajdujący się na planszy. Nie liczą się połączenia poprowadzone na  skos. Pojedyncza płytka, nie połączona z żadnymi innymi płytkami tej  samej barwy, również traktowana jest jak grupa. Na zakończenie gry uczestnik zlicza wszystkie grupy posiadane na stole oraz wszystkie płytki tego samego koloru, jakich schwytał najwięcej przez całą partię. Zwycięzcą zostaje ten, kto posiada najmniejszą liczbę elementów z obu  tych zbiorów (najmniej własnych grup i schwytanych płytek).

 

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: