Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Cosmoludo: Yoxii

Producent:

Cosmoludo: Yoxii - Niebanalny pojedynek dwóch umysłów

Kupując ten produkt możesz zebrać do 8 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 8 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,60 zł.


89,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: edukacyjna, logiczna
Wiek: od 8 lat
Mechanika: dla 2 graczy, logiczne myślenie, ruch z punktu do punktu, zamykanie obszarów
Wydanie: europejskie z polską instrukcją
Rok wydania: 2023
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 2
Czas gry w min. od: 10
Czas gry w min. do: 20
Strona gry w serwisie BBG Link do strony produktu

Więcej informacji

Przesuń totem i zamknij pułapkę w odpowiednim momencie, aby pokrzyżować plany przeciwnika! Bacznie obserwuj sytuację na planszy, zajmuj odpowiednie pozycje do ataku i utrzymaj solidną obronę, a zwyciężysz w niejednym pojedynku!

Cosmoludo: Yoxii to abstrakcyjna gra logiczna dla dwóch osób, w której staramy się otoczyć totem i zdobyć większą liczbę punktów niż przeciwnik. Aby wygrać, musimy skutecznie planować kolejne ruchy, zastawiać przemyślane pułapki i zręcznie unikać zasadzek przeciwnika. 

Na czym to polega? 

 1. Gracze kolejno rozgrywają tury, podczas których przesuwają totem na jedno z dostępnych pól wokół niego. Następnie umieszczają jeden ze swoich pionków w bezpośrednim sąsiedztwie totemu. 
 2. Totem można też przesuwać o kilka pól, o ile przenosimy go nad własnymi pionkami. 
 3. Pionki graczy występują w czterech wartościach punktowych, więc już od pierwszej tury ich rozmieszczanie ma ogromne znaczenie. 
 4. Gra kończy się, gdy totem jest całkowicie otoczony. Uczestnicy zdobywają punkty za pionki, które w tym momencie sąsiadują z totemem. 

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • To nie lada gratka dla wszystkich fanów abstrakcyjnych gier logicznych takich jak szachy, warcaby czy go.
 • Każdą partię rozpoczynamy z ogromem możliwości, jednak z każdą kolejną turą podejmowane decyzje nabierają coraz większego znaczenia.
 • Dzięki prostym zasadom szybko wytłumaczysz grę nowym osobom, a neutralny klimat pozwoli połączyć przy wspólnym stole przedstawicieli różnych pokoleń. 
 • Abstrakcyjne wyzwania świetnie sprawdzą się zarówno dla dzieci, by wspierać rozwój logicznego myślenia i przewidywania ruchów przeciwnika, jak i dla dorosłych oraz seniorów jako prewencja zaburzeń pamięci.

Zawartość pudełka:

 • plansza
 • 18 białych pionów
 • 18 czerwonych pionów
 • totem

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: