Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Cosmoludo: Pantarei

Producent:

Cosmoludo: Pantarei - Niebanalny pojedynek dwóch umysłów

Kupując ten produkt możesz zebrać do 8 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 8 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,60 zł.


89,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: edukacyjna, logiczna
Wiek: od 8 lat
Mechanika: dla 2 graczy, kafelki, logiczne myślenie
Wydanie: europejskie z polską instrukcją
Rok wydania: 2023
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 2
Czas gry w min. od: 10
Czas gry w min. do: 20
Strona gry w serwisie BBG Link do strony produktu

Więcej informacji

Układaj i podmieniaj elementy, znajdź odpowiedni kąt natarcia i spróbuj poskromić węża! Z każdą kolejną turą Twoje możliwości są coraz bardziej ograniczone, więc musisz podejmować dobre decyzje już od samego początku gry!

Cosmoludo: Pantareï to abstrakcyjna gra logiczna dla dwóch osób, w której dążymy do tego, by jako pierwsi umieścić siódmy kafelek łuski na wierzchu stosu. Choć na początku mamy przed sobą ogrom możliwości, powiększające się stosy stopniowo je ograniczają, więc z tury na turę wyścig staje się coraz bardziej bezwzględny.

Na czym to polega?

 1. Na samym początku losujemy 19 kafelków łusek i układamy z nich linię przypominającą węża. 
 2. Uczestnicy kolejno rozgrywają tury, w których przekładają wybrany wierzchni kafelek łuski w swoim kolorze na stos po lewej lub po prawej stronie. Jeśli wybrany kafelek znajduje się na innym, możemy przenieść do 2 wierzchnich kafelków z takiego stosu.
 3. Łuski występują w trzech wartościach. Wskazują one, jak daleko możemy przesunąć dany kafelek: te z oznaczeniem 1 przesuwamy na pierwszy kafelek po prawej lub lewej, te z 2 na drugi itp. 
 4. Zwycięży osoba, która jako pierwsza położy siódmy kafelek na dowolnym stosie.

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • To nie lada gratka dla wszystkich fanów abstrakcyjnych gier logicznych takich jak szachy, warcaby czy go.
 • W tej niebanalnej zabawie nie walczymy o dominację na planszy, a staramy się sprawnie rywalizować przestrzeni w formie linii. To ciekawe spojrzenie na klasyczne gry logiczne.
 • Dzięki prostym zasadom szybko wytłumaczysz grę nowym osobom, a neutralny klimat pozwoli połączyć przy wspólnym stole przedstawicieli różnych pokoleń. 
 • Abstrakcyjne wyzwania świetnie sprawdzą się zarówno dla dzieci, by wspierać rozwój logicznego myślenia i przewidywania ruchów przeciwnika, jak i dla dorosłych oraz seniorów jako prewencja zaburzeń pamięci.

Zawartość:

 • 9 czarnych kafelków łusek
 • 9 białych kafelków łusek
 • kafelek łuski neutralnej

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: