Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Gry Karciane

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Dominion Intryga Zobacz większe

Dominion: Intryga

Nowy produkt

Jesteś księciem czystej krwi i władasz niewielką, lecz uroczą krainą pełną błękitnych rzek i urodzajnych pól. Różnisz się jednak od własnych, miłujących spokój rodziców i posiadasz wielkie marzenia: pragniesz panować nad potężniejszym królestwem.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w sklepie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,40 zł.


121,99 zł

Opis

Typ wydania:samodzielny dodatek
Rodzaj:gra karciana
Wiek:od 13 lat
Liczba graczy :2 - 4
Autor:Donald X. Vaccarino
Czas gry:ok 30 - 60 min
Główna cecha gry:strategiczna
Wydanie:polskie
Koszulki na karty:standard european

Więcej informacji

Jesteś księciem czystej krwi i władasz niewielką, lecz uroczą krainą pełną błękitnych rzek i urodzajnych pól. Różnisz się jednak od własnych, miłujących spokój rodziców i posiadasz wielkie marzenia: pragniesz panować nad potężniejszym królestwem. Gdzie nie sięgnąć wzrokiem, leży ziemia niczyja, pełna pustych, niszczejących warowni oraz niewielkie lenna na granicy anarchii, rządzone przez nieudolnych władyków. Twoje panowanie przyniesie biednym poddanym tych krain światło cywilizacji i od dawna wyczekiwany ład. Przyniesie pokój i zjednoczenie pod jednym sztandarem. Twoim sztandarem. Śpiesz się i zajmij jak najwięcej ziemi dla siebie, nim zrobią to twoi wrogowie. W tym celu wynajmuj mistrzów cechowych, stawiaj na zdobytych obszarach nowe budynki, umacniaj własny zamek i - przede wszystkim - napełniaj sakwy złotem. Nie wiadomo, czy twoi rodzice byliby dumni ze ścieżki, którą obrałeś… no cóż - twoi potomkowie z pewnością będą!

Dlaczego warto kupić ?

 1. Dominion: Intryga to nowe zasady rozgrywki dla 6 lub nawet 8 graczy. Rozszerzenie przynosi 25 nowych kart Królestwa oraz dodatkowe zestawy kart Skarbu i kart Zwycięstwa. Od teraz gracze będą mogli organizować potężne, olbrzymie rozgrywki lub nawet własne turnieje Dominiona!.
 2. Nigdy nie miałeś styczności z Dominionem? To dobry moment, by zacząć. Dominion: Intryga to nie tylko dodatek, to także gra, od której możesz zacząć swoją przygodę z Dominionem - pierwszą i nadal najpopularniejszą grą karcianą o budowaniu talii! W zestawie znajdziesz pełną talię kart potrzebnych do rozgrywki, a także nową polską instrukcję.
 3. Nowa jakość rozgrywki: Karty z dodatku Dominion: Intryga wprowadzają do rozgrywki zupełnie nowe rozwiązania- mocniej skupiają się na interakcji między graczami, pozwalając m.in. na decydowanie o losie przeciwników oraz podmienianie lub zabieranie kart z talii.
 4. Dodatek w pełni kompatybilny z podstawową wersją Dominiona oraz ze wszystkimi dodatkami!

Zawartość pudełka:

 1. 130 podstawowych kart skarbów
 2. 60 kart Miedziaków
 3. 40 kart Srebrników
 4. 30 kart Złota
 5. 48 podstawowych kart Zwycięstwa:
 6. 24 karty Posiadłośći
 7. 12 kart Powiatu
 8. 12 kart Prowincji
 9. 258 kart Królestwa
 10. 30 kart Klątwy
 11. 26 kart Separatorów
 12. 7 pustych kart
 13. 1 karta śmietniska

Uwaga! To jest samodzielna gra, którą możesz również połączyć z: Dominion (edycja polska)!

Opinie

Oceń 
2017-03-21

Doskonałe 2w1

Bardzo fajna karcianka: samodzielna gra ale też dodatek do podstawki w jednym, ekstra wypraska, która pozwala zorganizować wszystkie elementy w pudełku, wiele możliwości złożenia deck'u- regrywalność, można łączyć z innymi dodatkami (fajnie skomponowane zestawy opisane na końcu instrukcji), szczegółowy opis kart w instrukcji, szybka rozgrywka, bardzo ładna, nowa szata graficzna okładki i kilku kart

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Dominion: Intryga

  Dominion: Intryga

  Jesteś księciem czystej krwi i władasz niewielką, lecz uroczą krainą pełną błękitnych rzek i urodzajnych pól. Różnisz się jednak od własnych, miłujących spokój rodziców i posiadasz wielkie marzenia: pragniesz panować nad potężniejszym królestwem.

  Produkty powiązane

   30 innych produktów w tej samej kategorii: