Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Bohater do Wynajęcia

Producent:

Bohater do Wynajęcia Zbierz grupę najodważniejszych, najwaleczniejszych i najsprytniejszych herosów!

Kupując ten produkt możesz zebrać do 3 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 3 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,60 zł.


39,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: karciana
Wiek: od 10 lat
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 3
Liczba graczy do: 5
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

Bohater do Wynajęcia wrzuca Was w wir szaleńczej zabawy, w której jako pierwsi musicie nająć 6 rożnych bohaterów. A nie będzie to takie łatwe. Piromani, wiedźmy, czarni rycerze i wszędobylskie wściekłe kurczaki... zabawa gwarantowana!

 

O co w tym wszystkim chodzi?

 

Na początku gry każdy z graczy otrzymuje dwóch herosów w swojej drużynie i pięć kart na ręce. Rozpoczynający rozgrywkę odsłania pierwszą kartę ze stosu i na podstawie zawartych na niej informacji wybiera Wędrującego Bohatera. Przekazuje go (zakrytego) kolejnemu graczowi. Ten może go przyjąć do swojej drużyny, lub podać dalej.


Uważajcie! Jeśli przyłączycie do swojej drużyny bohatera, który już w niej jest, obie karty muszą zostać odrzucone.


Gracz, który ma 6 różnych bohaterów, natychmiast wygrywa grę. Jeśli w talii nie ma już więcej kart, a nikt nie zwerbował 6 różnych bohaterów, rozgrywkę wygrywa ten, kto najął ich najwięcej.

Zawartość pudełka:

  • 77 kart
  • 5 kart pomocy
  • instrukcja

_.gifLinki:

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: