Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Slavika: Równonoc (Equinox)

Producent:

Slavika: Równonoc (Equinox)  to gra karciane, w której śmiałkowie walczą w świecie Utopców, Południc i Wiedźm! .

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 4 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 4 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,80 zł.


49,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra karciana
Wiek: od 10 lat
Autor: Marcin Wełnicki
Główna cecha gry: klimatyczna
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 5
Czas gry w min. od: 45
Czas gry w min. do: 90

Więcej informacji

Zrobiło się zimno i ciemno. Łódź zadrżała, jakby nagle porwał ją prąd, chociaż w tych oparach mogło się zdawać, że stoją w miejscu. Z kłębów zaczęły się wyłaniać konary starych, olbrzymich drzew.

- Las? - wymamrotał Naczęmir.

- Nie daj się zwieść omamom - szepnął Mirogod, kłykcie palców zbielały mu od ściskania kostura. - Baczcie jeno na wodę.

Pierwsza zauważyła je Godzimira. Trupio-białe szponiaste palce chwytające za burty, wyciągające się ku nim kościste ramiona, z których niemal przezroczysta skóra zwisała niczym łachmany, świdrujące spojrzenia martwych oczu i rozwarte szczęki...

- Topielce!

Slavika: Równonoc to karciana gra o łowach na potwory, zdobywaniu skarbów i rywalizacji. Każdy z graczy otrzymuje talię 6 kart bohaterów, których będzie wysyłał do leżących na stole krain. Jednocześnie będzie manipulował znajdującymi się tam potworam tak, aby zapewnić sobie przewagę i przechytrzyć przeciwników. Ten, kto zgarnie najwięcej skarbów  (punktów zwycięstwa) wygrywa.↓

Slavika: Równonoc to kontynuacja bestsellerowej gry Slavika. Zawiera nowych bohaterów, nowe potwory, nowe krainy, nowe skarby, nowe zasady i nową frakcję: Chrześcijan. Równonoc to samodzielny tytuł, który można dowolnie łączyć i mieszać z wcześniejszą grą. 

 

Nowa frakcja ma zupełnie inną mechanikę zdobywania punktów zwycięstwa. Jedyne, co interesuje Chrześcijan, to ochrzczenie jak największej liczby bohaterów przeciwników. Chrześcijanie co prawda liczą się do siły bohaterów walczących z potworami, jednak to, co jest dla nich ważne, to iż za każdym razem, gdy obok kapłana znajdzie się bohater o niższej sile, zostanie on ochrzczony, dostarczając punkty zwycięstwa grającemu Chrześcijanami. 

 

 

UWAGA! W każdym pudełku z grą znajdzie się gratis -  niespodzianka, książeczka z opowiadaniem Marcina Wełnickiego

Zawartość pudełka:

  • instrukcja
  • karty potworów
  • karty bohaterów
  • plansze graczy
  • plansza czasu

Opinie

Oceń

2016-04-13

Klimatyczna

Przyznam, że nie spotkałem się na rynku z dużą ilością gier osadzonych w klimatach słowiańskich, więc tym chętniej kupiłem tę grę (wcześniej na mojej półce zamieszkała też pierwszA Slavika). Widać pewne zmiany w porównaniu Do pierwszej części, ale ogólnie rzecz biorąc gry są do siebie podobne.
Zdecydowanie polecam osobom, które nie mają podstawowej Slaviki.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: