Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Tak, Mroczny Władco! czerwona

Producent:

Czy uda Ci się uniknąć kary?

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 6 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 6 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,20 zł.


64,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra karciana
Wiek: od 8 lat
Autor: Massimiliano Enrico, Fabrizio Bonifacio, Chiara Ferlito
Główna cecha gry: imprezowa
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard american
Liczba graczy od: 4
Liczba graczy do: 10
Czas gry w min. od: 20
Czas gry w min. do: 20

Więcej informacji

Rigor Mortis: A więc, moje oślizgłe Sługi, czy zdobyliście dla mnie Pelerynę Szarego Czarnoksiężnika, tak jak wam rozkazałem?
Shalma-Ne: P-p-p-peleryna! Oczywiście, mój Panie… Podążaliśmy w kierunku Wieży Czarnej Magii, jednak przekraczając las, natknęliśmy się na tego partacza goblina i zgubiliśmy przez niego drogę…

 

Złowieszcze Spojrzenie Mrocznego Władcy Rigor Mortisa, przepełnia serca goblińskich sług złowrogim chłodem. Po raz kolejny jego genialne diaboliczne plany zostały pokrzyżowane. Ktoś musi zapłacić za tę porażkę. Jako gobliny służące Rigorowi będziecie musieli wykazać się sprytem i szybkim myśleniem, by wytłumaczyć z kolejnej spartolonej misji i uniknąć jego straszliwego gniewu. Przygotujcie się na mówienie półprawdy, kłamanie w żywe oczy, wymyślanie bajek, oskarżanie swoich towarzyszy i przerzucanie na nich odpowiedzialności za klęskę. Tu cel uświęca środki i każdy chwyt jest dozwolony, aby uniknąć potwornego gniewu i Złowieszczego Spojrzenia Mrocznego Władcy.

 

Zastawialiście się kiedyś, co dzieje się z  upokorzonymi Chowańcami sił Zła gdy śpieszą z powrotem do swoich legowisk po niewykonaniu zadania? Co zrobią przebiegli słudzy ciemności kiedy przyjdzie im stanąć przed obliczem Rigor Mortisa, Arcygeniusza Zła i Pana Zatraconych Ziem? Czy uda im się uniknąć kary i dostać ostatnią szansę?

 

Tak, Mroczny Władco! to zabawna, imprezowa, narracyjna gra karciana osadzona w świecie gry Kragmortha i komiksu Rigor Mortis, w której gracze wcielają się w postaci złych goblinów, które muszą wytłumaczyć się swojemu Mrocznemu Władcy z zawalonej misji i uniknąć jego gniewu.

 

Gra zawiera: 165 kart do gry, zasady do pierwszej edycji gry Tak, Mroczny Władco! oraz alternatywne zasady Tak, Mroczny Mistrzu!

Zawartość pudełka:

  • 165 kart


Zobacz koniecznie:

Opinie

Oceń

2016-04-15

Wstrętne Minionki!

Nie wiem co byśmy robili bez tej gry - jest doskonała na każdą imprezę. Czasami żałuję, że nie zapisuję naszych historii, bo często są tego naprawdę warte.

Napisz opinię

Produkty powiązane

  • 75,99 zł W magazynie

    Munchkina Cthulhu jest samodzielną grą, opierającą się na mechanice gry karcianej Munchkin. Możesz ją także łączyć z Munchkinem Edycją Rozszerzoną i dowolnymi innymi podstawkami oraz dodatkami do Munchkina dla jeszcze większej ilości Potworów, Skarbów i Poziomów!

    W magazynie

30 innych produktów w tej samej kategorii: