Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Schotten Totten (edycja polska)

Producent:

Schotten-Totten (edycja polska) - Szybka i taktyczna gra karciana

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 3 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 3 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,60 zł.


36,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra karciana
Wiek: od 8 lat
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 2
Czas gry w min. od: 20
Czas gry w min. do: 20

Więcej informacji

Klasyczna już gra karciana autorstwa chyba najbardziej znanego projektanta gier - Reinera Knizii. W Schotten Totten dwóch graczy stanie na czele zwaśnionych, szkockich wiosek, które rok w rok stają do walki o niewielki skrawek górskiego pastwiska. W trakcie gry, rywale będą starali się tworzyć jak najmocniejsze grupy wojów, które bić się będą o leżące na polu kamienie graniczne. Tylko spryt, umiejętność analizy sytuacji na stole, a także reagowania na zmieniające się warunki i zagrożenia pozowoli jednej ze stron osiągnąć zwycięstwo.


Schotten Totten to szybka, taktyczna gra karciana dla dwóch graczy powyżej ósmego roku życia. Polskie wydanie gry opatrzone zostało zupełnie nowymi grafikami, a całość poszerzono o karty specjalne oraz uaktualnienie zasad.

 

Zawartość pudełka:

  • 54 karty klanów,
  • 9 kart kamieni,
  • 10 kart akcji,
  • instrukcja PL

 

Recencje:

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: