Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Strajk. Skok do wolności

Strajk. Skok do wolności to planszowa gra historyczna.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 7 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 7 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,40 zł.


74,00 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra edukacyjna
Wiek: od 12 lat
Autor: Karol Madaj
Główna cecha gry: strategiczna
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2013
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 5
Czas gry w min. od: 45
Czas gry w min. do: 45

Więcej informacji

Wejdź do gry i weź udział w wydarzeniach, które zmieniły bieg historii. Przenieś się do stoczni i rozdaj karty historii. Wciel się w rolę przywódcy strajku, kieruj działaniami Komitetu Strajkowego w Stoczni Gdańskiej im. Lenina w 1980 roku. Zaczynasz grę mając tylko "gadane". Czy uda Ci się porwać tłum, zyskać uznanie w oczach światowej opinii publicznej i doprowadzić strajkujących do zwycięstwa?

Strajk. Skok do wolności to gra planszowa przeznaczona dla 2 do 5 osób. Jej akcja toczy się w roku 1980 w Stoczni Gdańskiej im. Lenina, w czasie strajku solidarnościowego i negocjacji 21 postulatów z delegacją rządu PRL. Strajk zakończył się podpisaniem Porozumień Sierpniowych i powstaniem NSZZ "Solidarność". Gra  powstała w ramach kampanii społeczno-edukacyjnej, towarzyszącej premierze filmu Andrzeja Wajdy "Wałęsa”.

 

Zawartość pudełka:

  • 110 kart do gry
  • 1 duża plansza do gry
  • 5 małych planszy graczy
  • 1 znacznik Wałęsy
  • Książeczka z instrukcją i opracowaniem historycznym

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: