Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Gry Edukacyjne

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Cardline: Dinozaury

Nowy produkt

Druga część rewelacyjnej quizowej serii Cardline - tym razem z dinozaurami!

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


39,99 zł

-5,00 zł

44,99 zł

Opis

Typ wydania:samodzielna gra
Rodzaj:gra imprezowa
Wiek:od 5 lat
Liczba graczy :2 - 8
Czas gry:ok 15 min
Główna cecha gry:imprezowa
Wydanie:polskie

Więcej informacji

Gra "Cardline: Dinozaury" jest podobna do "Cardline: Zwierzęta", ale jest o dinozaurach! Karty przedstawiają te prehistoryczne gady, ale także inne zwierzęta, które żyły dawno temu, ich nazwy oraz epoki, w których występowały. Dodatkowo jedna ze stron karty zawiera kolejne, ważne w grze informacje o zwierzęciu - średnią długość i wagę. 

 

Przed każą rozgrywką gracze decydują, czy będą porównywać długości zwierząt czy ich wagę.  Następnie kładą na środku stołu jedną, losową kartę tak, aby wszyscy widzieli informacje o jego wybranym współczynniku, a następnie na przemian wybierają spośród swoich kart zwierzęta i, nie widząc szczegółowych informacji o nich, starają się odgadnąćczy dane zwierzę było większe (lub cięższe) od tych znajdujących się na stole (gracz może położyć kartę pomiędzy już leżącymi kartami lub na początku albo na końcu formującego się szeregu kart).

 

Po położeniu karty sprawdza się poprawność jej umieszczenia. Jeśli karta została położona prawidłowo, karta zostaje na miejscu. W przeciwnym wypadku zostaje ona odrzucona, a gracz ciągnie dodatkową kartę i dokłada ją do swoich kart, których musi się pozbyć w trakcie gry.

 

Gracz, który pierwszy prawidłowo umieści wszystkie swoje karty, wygrywa!

Opinie

Napisz opinię

Cardline: Dinozaury

Cardline: Dinozaury

Druga część rewelacyjnej quizowej serii Cardline - tym razem z dinozaurami!

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: