Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Packa na Muchy (edycja 2016)

Producent:

Karciana gra Packa na muchy (edycja 2016) ma niezmiernie proste zasady, jest to szybka gra, w której wygra ten, kto umie najszybciej operować tytułową packą na muchy.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 3 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 3 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,60 zł.


33,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra karciana
Wiek: od 6 lat
Główna cecha gry: zręcznościowa
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 8
Czas gry w min. od: 15
Czas gry w min. do: 15

Więcej informacji

Na początku je widać, jednak po chwili już ich nie ma. Niezależnie od tego czy jest to mała muszka czy tłuste muszysko, gdy packa idzie w ruch, żadna z nich nie może czuć się bezpiecznie. Gracze kolejno odkrywają karty i kiedy pojawi się tytułowa packa, wszyscy starają się jak najszybciej złapać najbardziej wartościowe muchy, które dają na koniec gry punkty zwycięstwa. Gra w odświeżonej szacie graficznej. W Packę na muchy może grad od 2 do 8 osób w wieku od 6 lat.


Gra ma niezmiernie proste zasady. Wystarczy dosłownie kilka sekund, aby je zrozumieć i trzy zdania, żeby je wyjaśnić: Gracze, w kolejności zgodnej z kierunkiem ruchu wskazówek zegara, odkrywają karty. Grający, wyposażeni w packi na muchy, starają się równocześnie pacnąć najbardziej wartościowe muchy. Zwycięzcą zostaje gracz, który na końcu gry posiada najbardziej drogocenne muchy.

Pacnij muchę!

 

Zawartość pudełka:

  • 112 kart
  • instrukcja

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: