Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Promocja!
Portret Pamięciowy

Portret Pamięciowy

Producent:

Gra Portret Pamięciowy rozwija umiejętność rysowania. Gracze zdobywają punkty za poprawne rysowanie zapamiętanych postaci.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 6 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 6 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,20 zł.


64,99 zł

-10,00 zł

74,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra imprezowa
Wiek: od 6 lat
Główna cecha gry: dla dzieci
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 6
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

Zapamiętuj! Rysuj! Wygrywaj!

Gra imprezowa nie tylko dla dzieci! Polega ona na zdobywaniu punktów za prawidłowe rysowanie postaci przedstawionych na kartach. 

Gracze losują kartę postaci i starają się zapamiętać jej sześć cech: oczy, uszy, nos, usta, kształt głowy oraz element dodatkowy (np. kolczyk, czapka, szalik itp.). Na zapamiętanie mają 30 sekund! Po upływie tego czasu karty zostają zakryte, a gracze przystępują do rysowania swoich postaci. Gracz, który narysuje swoją postać jako pierwszy, przekręca klepsydrę – pozostali gracze mają 30 sekund na dokończenie swoich rysunków. Za każdą poprawnie narysowaną cechę postaci z karty gracze zdobywają po jednym punkcie. Dodatkowy punkt zdobywa gracz, który pierwszy skończył rysować swoją postać. Wygra gracz, który na koniec gry posiadać będzie najwięcej punktów.

Do gry dołączone są notesy i flamastry dla graczy!

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: