Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Zgadnij Kto To? Ekstra (elekroniczna gra)

Producent:

Wszystko ukryte jest na kartach... Zgadnij kto to z ekstra postaciami, różnymi sposobami gry, światełkami i dźwiękami! To takie łatwe! Możesz grać w każdej chwili i w dowolnym miejscu! Wygodne tablice są lekkie i łatwe w montażu!

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 13 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 13 punktów które można zamienić na kupon o wartości 2,60 zł.


134,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra logiczna
Wiek: od 6 lat
Główna cecha gry: dla dzieci
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2012
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 2
Czas gry w min. od: 15
Czas gry w min. do: 15

Więcej informacji

Nowe Zgadnij Kto To Extra to poszerzone wydanie gry, w której mierzy się dwoje graczy. Ich zadaniem jest odgadnięcie, którą z ponad dwudziestu postaci wybrał przeciwnik. Można pytać go o wskazówki, ale jedyne dozwolone odpowiedzi to „tak” lub „nie”. Sygnalizuje się je za pomocą odpowiednich efektów dźwiękowych. Zabawa pozwala dziecku nie tylko na rozwój analitycznego myślenia, ale również i na formułowanie konkretnych pytań. Całość wykonana jest w humorystyczny sposób, co zachęca młodszych do zabawy. W stosunku do klasycznej wersji dodano tu takie niespodzianki jak buźki czy potworki. Dodatkową zaletą jest możliwość złożenia planszy i przenoszenia w formie teczki. Gra wymaga zasilania dwiema bateriami AAA.

 

Zawartość pudełka:

  • 6 arkuszy ze 144 obrazkami
  • planszę-teczkę

 

Kategoria wiekowa: od 6 lat

Wymiary opakowania: 40 x 26 x 5 cm

Zasilanie: 2 baterie AAA

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: