Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Moja pierwsza gra - Robimy porządki, HABA

Producent:

Od 2 lat. Gra  Moje pierwsze gry: Robimy porządki z serii My First Games od HABA to zabawna zabawka edukacyjna dla dzieci w wieku od 2 lat, w której maluchy uczą się dopasowywać przedmioty. 

Kupując ten produkt możesz zebrać do 5 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 5 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,00 zł.


55,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: familijna
Wiek: od 2 lat
Mechanika: dla dzieci
Wydanie: międzynarodowe
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 3
Czas gry w min. od: 10
Czas gry w min. do: 15

Więcej informacji

Sprzątanie nigdy nie było tak łatwe i zabawne!

Robimy porządki uczy rozpoznawania, nazywania i przypisywania różnych przedmiotów w zabawny sposób.

Po długim dniu zabawy mały kotek o imieniu Tapsi musi odłożyć wszystkie zabawki z powrotem na swoje miejsce – ale gdy zaczyna sprzatać pojawiają się pytania typu: do której przegródki powinno się włożyć klocki, albo - gdzie straż pożarna znajdzie swoje miejsce lub co zrobić z przytulanką żyrafą?

Gra Robimy porządki z serii My First Games od HABA to zabawna zabawka edukacyjna dla dzieci w wieku od 2 lat, w której maluchy uczą się dopasowywać przedmioty. Dzieci mogą wrzucać wybrane rzeczy przez szczeliny w półce do zabawy 3D, a na koniec sprawdzać czy wybrały odpowiednie przegródki.

Zawartość:

  • plansza
  • 1 kocur Tapsi
  • 18 kafelków zabawek
  • 3 kafelki pudełka
  • instrukcja

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: