Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Stupromilowy las

Producent:

Gra Stupromilowy Las jest wyścigiem z Mety do... drugiej Mety. W wyścigu biorą udział najwytrwalsi mieszkańcy lasu, należący do grona osobników o ponadprzeciętnym poziomie Alkochłonności. Wśród tej elity znaleźli się między innymi: Królik Samogon, Mol Erotoman czy Stonka Ludowa preferująca frytki.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 3 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 3 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,60 zł.


39,99 zł

Opis

Wiek: od 18 lat
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 3
Liczba graczy do: 5
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

Gra Stupromilowy Las jest wyścigiem z Mety do... drugiej Mety. W wyścigu biorą udział najwytrwalsi mieszkańcy lasu, należący do grona osobników o ponadprzeciętnym poziomie Alkochłonności. Wśród tej elity znaleźli się między innymi: Królik Samogon, Mol Erotoman czy Stonka Ludowa preferująca frytki.

Testowanie poziomu owej, tajemniczo brzmiącej "Alkochłonności" jest jednym z zasadniczych elementów wyścigu - słowem, jeszcze nikt nigdy nie ukończył wyścigu w stanie trzeźwości, czy nawet "niewiele odbiegającym od trzeźwości". Podczas wędrówki po Stupromilowym Lesie można natknąć się na wiele alkozdarzeń i alkosytuacji, które z każdym krokiem będą sukcesywnie pogłębiać stan Waszego umysłowego zbimbalenia.
Spis treści magazynu.

 

Zawartość pudełka:

  • plansza do gry
  • 40 kart z zakręconymi zadaniami
  • 12 kart postaci
  • 5 podstawek pod pionki
  • kostki
  • instrukcja

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: