Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close
Promocja!
Stronghold Undead

Stronghold Undead edycja sklepowa

Producent:

Stronghold Undead

Samodzielna gra Ignacego Trzewiczka, strategia dwuosobowa z asymetryczną mechaniką rozgrywki i wieloma drogami do zwycięstwa; Klimat dark fantasy osadzony w historii obrony twierdzy przed siłami ciemności.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 15 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 15 punktów które można zamienić na kupon o wartości 3,00 zł.


152,99 zł

-7,00 zł

159,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra ekonomiczna
Wiek: od 14 lat
Autor: Ignacy Trzewiczek
Główna cecha gry: strategiczna
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2021
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 2
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 90

Więcej informacji

Nieumarła armia wampirów, szkieletów i upiorów - siły złowrogiego Arkthona - maszeruje wprost na Twierdzę Pereł. Gdy tylko sięgnie murów, rozegra się epickie starcie tyranii z odwagą, ciemności ze światłem, pychy z determinacją.
Złożona gra zaprojektowana specjalnie dla dwójki graczy dwójki graczy oferuje paletę zaskakujących strategii i możliwości. W pełni asymetryczna gra, w której każdy gracz dysponuje zestawem innych środków wiodących go ku zwycięstwu.
Jedna z najbardziej klimatycznych gier Ignacego Trzewiczka, twórcy m.in. Robinsona Crusoe i Detektywa: Kryminalnej Gry Planszowej.
Samodzielna gra, która wychodząc od mechanizmów Strongholda, zmieniła się w zupełnie nową, ekscytującą opowieść o oblężeniu Stronghold: Undead

Atuty;

  • Samodzielna gra Ignacego Trzewiczka (Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium) oparta na kultowym tytule Stronghold;
  • Strategia dwuosobowa z asymetryczną mechaniką rozgrywki i wieloma drogami do zwycięstwa;
  • Klimat dark fantasy osadzony w historii obrony twierdzy przed siłami ciemności.

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: