Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Gra o Tron: Uczta dla wron DnŻ

Producent:

Uczta dla wron to dodatek wprowadzający do gry strategicznej Gra o Tron nowy scenariusz Uczta dla wron.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 6 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 6 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,20 zł.


64,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra strategiczna
Wiek: od 14 lat
Główna cecha gry: strategiczna
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2014
Liczba graczy od: 3
Liczba graczy do: 6
Czas gry w min. od: 180
Czas gry w min. do: 180

Więcej informacji

Zawsze należy dbać o to, by wrogowie byli zbici z tropu. Jeśli nie są pewni, kim jesteś czy czego chcesz, nie będą wiedzieli, co zrobisz za chwilę. Czasem najlepiej jest ich wprawić w zakłopotanie poprzez posunięcia pozbawione celu albo nawet takie, które wydają się sprzeczne z twoimi interesami. Pamiętaj o tym, Sanso, gdy sama przyłączysz się do gry.
- Littlefinger, Nawałnica Mieczy.

Tam, gdzie ścierają się ambicje, zderzają się rody Westeros. Ten dodatek wprowadza do Gry o Tron: Gry planszowej nowy 4-osobowy scenariusz. „Uczta dla wron” to scenariusz o krótszym czasie rozgrywki i alternatywnych warunkach zwycięstwa, zawierający talię kart Rodu dla Rodu Arrynów. „Uczta dla wron” pozwala graczom doświadczyć Gry o Tron: Gry planszowej w zupełnie nowy, interesujący sposób.


UWAGA! To nie jest samodzielna gra, do rozgrywki potrzebny jest zestaw Gra o Tron.

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

  • 204,99 zł W magazynie

    1 Recenzje

    Gra o Tron - Gra Planszowa to poprawiona i wzbogazona o nowe elementy, druga edycja gry strategicznejw klimacie książek Georga R. R. Martina. Gracze kierują jednym z wiekich Domów Westeros próbując zdobyć Żelazny Tron.  Planowany dodruk II Kwartał 2021  

    W magazynie

6 innych produktów w tej samej kategorii: