Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Gloomhaven 2nd edition (druga edycja)

Producent:

Gloomhaven 2nd edition (druga edycja) to fantastyczna gra przygodowa o niespotykanej skali rozgrywki.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 52 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 52 punktów które można zamienić na kupon o wartości 10,40 zł.


529,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra przygodowa
Wiek: od 12 lat
Autor: Isaac Childres
Główna cecha gry: klimatyczna
Wydanie: angielskie
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 120
Czas gry w min. do: 120

Więcej informacji

Bycie najemnikiem żyjącym na krawędzi cywilizowanego świata nie jest najłatwiejszym zajęciem. Odważni głupcy i desperaci, którzy opuszczają mury Gloomhaven, czasem jednak wracają, opowiadając o przygodach, bogactwie i chwale. Niektórzy z nich przywożą łupy, które świadczą o tym, że nie wyssali swoich opowieści z palca. To sprawia, że kolejni narwańcy ruszają w dzicz, w poszukiwaniu zapomnianych krypt, ukrytych twierdz i kolejnych opowieści...

Oto kooperacyjna gra taktyczna, stworzona przez miłośnika ekonomicznych gier Euro, w której wspólnymi siłami przedzieramy się przez nieustannie ewoluujący świat fantasy, rozgrywając kampanię fabularną na przestrzeni wielu sesji.

Każdy gracz wciela się w postać twardego najemnika posiadającego unikalne zdolności i własną motywację. Razem tworzą drużynę, która będzie walczyć ramię w ramię na przestrzeni serii scenariuszy, których fabuła zmieniać się będzie wraz z podejmowanymi przez graczy decyzjami.

Podczas pojedynczych przygód, postaci graczy staną oko w oko z rozmaitymi przeciwnościami, od zwierząt, przez pułapki, po zmęczenie. Każdy scenariusz oferuje głębokie taktyczne dylematy, gdzie zachowanie i użycie w odpowiednim momencie konkretnej karty zdolności może zaważyć na powodzeniu całej wyprawy.

Gloomhaven posiada zaawansowany system walki oparty na dobieranych kartach, pozbawiony losowości kostek, a także w pełni zautomatyzowanych przeciwników, o charakterystycznych i różnorodnych wzorcach zachowań.

Wewnątrz tego dziesięciokilogramowego opakowania znajdziecie pełnoprawną kampanię fabularną o niespotykanej dotąd skali i głębi.

Gloomhaven to wyjątkowe dzieło, łączące najlepsze cechy gier kooperacyjnych, taktycznych i przygodowych, teraz z poprawioną instrukcją i komponentami.

Zawartość pudełka:

  • poprawiona instrukcja
  • 95 scenariuszy
  • 17 grywalnych klas postaci
  • 18 szczegółowych plastikowych figurek
  • 1700+ kart
  • 47 różnorodnych wrogów
  • zmieniająca się wraz z rozgrywką mapa świata gry

Zobacz koniecznie:

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

8 innych produktów w tej samej kategorii: