Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

AV Vallejo Acrylic Artist Ink 30ml White Biel

Indeks: AV60.001

Producent:

AV Vallejo Acrylic Artist Ink 30ml White Biel

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 1 punkt lojalnościowy. Suma twojego koszyka 1 punkt które można zamienić na kupon o wartości 0,20 zł.


19,99 zł

Więcej informacji

Tusze akrylowe Acrylic Artist Ink zostały opracowane z pigmentów artystycznych, wybranych ze względu na ich trwałość, maksymalną stabilność i stopień odporności na światło, rozproszonych w 100% emulsji akrylowej o lepkości 40-200 cPs. Kolory są bardzo płynne i suche do matowego, trwałego wykończenia. 

Akrylowy tusz można nakładać za pomocą aerografu, pędzla i pióra technicznego; tusze można stosować z gumowymi stemplami i markerami. Są idealnym medium dla technik kapania i nalewania, dla kaligrafii i dla matrycowania, drukowania i malowania na tkaninach. Farby są wolne od kwasów i idealnie nadają się w technice scrapbookingu i retuszowania; kolory po wyschnięciu są wodoodporne, nie żółkną, są odporne na promieniowanie ultrafioletowe i mogą być mieszane i łączone z mediami i teksturami firmy Vallejo lub rozcieńczane wodą w celu uzyskania efektów akwarelowych. Opakowanie 30 ml z kroplomierzem.

Tusze Acrylic Artist Ink firmy Vallejo są zgodne z europejskimi przepisami bezpieczeństwa i normami środowiskowymi protokołu REACH, normą EN 71-3: 2013 oraz certyfikatem USA ASTM D-4236.

Reviews

Write a review

8 innych produktów w tej samej kategorii: