Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Gry Ekonomiczne

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Klub utracjuszy

Nowy produkt

Klub utracjuszy -  zagraj rolę przewrotnego dżentelmena, gdyż prawdziwy dżentelmen jest straszliwie nudny…

Przewrotna gra w zrujnowanie własnej pozycji społecznej.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w sklepie

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


70,99 zł

-9,00 zł

79,99 zł

Opis

Typ wydania:samodzielna gra
Rodzaj:gra ekonomiczna
Wiek:od 14 lat
Liczba graczy :2 - 5
Autor:Vladimír Suchý
Czas gry:ok 45 - 90 min
Główna cecha gry:klimatyczna
Wydanie:polskie
Rok wydania:2016

Więcej informacji

Oto rola prawdziwego dżentelmena – umiejętne zarządzanie swoim majątkiem, piastowanie publicznego urzędu oraz sztuka gładkiej przemowy podczas uroczystych kolacji. Innymi słowy prawdziwy dżentelmen jest straszliwie nudny… Może więc pora trochę poswawolić? „Klub utracjuszy” to tajemne stowarzyszenie majętnych młodzieńców, którzy starają się w możliwie najbardziej spektakularny sposób zadać kłam powyższej definicji. W tym celu konkurują ze sobą w kwestii wyzbycia się wszelakiego majątku, sprzeniewierzenia zaufania wyborców oraz całkowitej utraty sympatii ze strony wpływowych person. 

W trakcie rozgrywki gracze rywalizują w dwóch albo trzech sferach. Każda z nich podlega innym zasadom punktacji i w każdej z nich gracze starają się… stracić jak najwięcej punktów. Rozgrywka toczy się przez 5 rund lub do momentu, gdy któryś z graczy osiągnie „0” punktów w jednej ze sfer. Wbrew pozorom nie jest to wyścig o jak najszybsze uzyskanie zerowego wyniku. Klub utracjuszy to gra bazująca na równowadze w dążeniu do różnych celów. Końcowy wynik gracza to punkty, jakie pozostały mu na koniec gry w sferze, w której pozostało mu ich najwięcej. Zwycięzcą zostanie zaś gracz o najniższym końcowym wyniku.

 

 

Uwaga: "Ostatnia wola" to gra autorstwa Vladimíra Suchego, w której grze gracze starają się jak najszybciej wyzbyć wszystkich majętności. Grając w "Klub utracjuszy" możecie usunąć strefę Majątek podmieniając ją na grę "Ostatnia wola".

Linki:

Opinie

Napisz opinię

Klub utracjuszy

Klub utracjuszy

Klub utracjuszy -  zagraj rolę przewrotnego dżentelmena, gdyż prawdziwy dżentelmen jest straszliwie nudny…

Przewrotna gra w zrujnowanie własnej pozycji społecznej.

30 innych produktów w tej samej kategorii: