Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Race for the Galaxy: Narodziny Imperiów

Producent:

Race for the GalaxyNarodziny Imperiów to polska edycja znanej gry karcianej, gdzie gracze za pomocą kart reprezentujących światy oraz postęp technologiczny i społeczny, budują kosmiczne cywilizacje.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 7 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 7 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,40 zł.


77,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra karciana
Wiek: od 12 lat
Autor: Tom Lehmann
Główna cecha gry: strategiczna
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard card
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 60

Więcej informacji

Stawiasz na siłę militarną i podbój innych planet czy może zdecydujesz się na rozwój produkcji i handlu? A może skupisz się na badaniach naukowych? Wydobywaniu surowców? Eksploracji kosmosu? Badaniu śladów zaginionej rasy Obcych, którzy w niewyjaśniony sposób zniknęli z galaktyki? Wszystkie te drogi mogą poprowadzić Cię do zwycięstwa, jeśli tylko rozważnie wykorzystasz oferowane przez los szanse jak i kierunki rozwoju innych imperiów kosmicznych.

 

W Race for the Galaxy gracze budują kosmiczne cywilizacje za pomocą kart, które reprezentują światy oraz postęp technologiczny i społeczny.

 

Każda runda składa się z przynajmniej jednej fazy spośród pięciu dostępnych. W każdej rundzie gracze równocześnie i w tajemnicy przed pozostałymi wybierają po jednej z siedmiu różnych kart akcji, a następnie odsłaniają je. Podczas tych faz gracze rozgrywają związane z nimi akcje, a gracze, którzy wybrali tę fazę, dodatkowo otrzymują związaną z nią premię. Każda karta może służyć jako zasób, którym płacimy za zagrywanie kart światów czy postępu.

 

Gra sprawdza się świetnie zarówno w wariancie 2-osobowym jak i w składzie 3 lub 4 osób.

 

Jest to wersja podstawowa gry. Planowane jest wydanie najnowszego dodatku - Alien Artifacts wraz z premierą światową (jej data nie jest jeszcze określona).

 

Zawartość pudełka:

  • 5 kart światów startowych
  • 109 kart gry
  • 4 zestawy po siedem kart akcji dla każdego gracza
  • 8 kart dla dwuosobowej gry dla doświadczonych graczy
  • 4 karty pomocy
  • 28 znaczników punktów zwycięstwa


Linki:

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania

polskie zasady do Race for the Galax

Pliki do pobrania (0)