Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Skull (nowa edycja polska)

Producent:

Zagrywaj, licytuj, blefuj!, Skull (nowa edycja polska)

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 6 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 6 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,20 zł.


61,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: familijna
Wiek: od 10 lat
Mechanika: blefowanie, eliminacja graczy, humor, karty, licytacja, rywalizacja, zarządzanie ręką
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2023
Liczba graczy od: 3
Liczba graczy do: 6
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

Skull to prosta, szybka i emocjonująca gra blefu, w której podejmujesz dobrze skalkulowane ryzyko, by zwyciężyć – albo przynajmniej nie zostać wyeliminowanym. Za każdym razem musisz zdecydować, czy ułatwić zadanie wszystkim graczom przy stole (w tym sobie), czy rzucać przeciwnikom kłody pod nogi. Pamiętaj, by zachować kamienną twarz i nie zdradzić przeciwnikom, jaką strategię wybierasz!

Na czym to polega?

 1. Każdy z graczy rozpoczyna zabawę z własną podkładką i 4 żetonami. Wszystkie mają identyczne tyły, ale różnią się awersami: na 3 z nich są kwiaty, a na 1 czaszka. 
 2. W swojej turze możesz położyć na swojej podkładce zakryty żeton albo obstawić, ile z już wyłożonych żetonów zdołasz odkryć, zanim trafisz na czaszkę. 
 3. Pierwsze obstawienie otwiera licytację – od teraz nie można dokładać kolejnych żetonów do puli.
 4. Pierwsza osoba deklaruje, ile żetonów zamierza odkryć. Kolejne mogą podbić stawkę lub spasować.
 5. Zwycięzca licytacji zostaje poddany próbie – musi odsłonić zadeklarowaną liczbę żetonów. Zaczyna od swojej puli, a gdy ta się wyczerpie, odkrywa żetony innych graczy.
 6. Jeśli zwycięzca odkryje zadeklarowaną liczbę żetonów bez trafienia na czaszkę, wygrywa rundę. Druga wygrana runda to zwycięstwo w całej grze!

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • To idealna zabawa dla zróżnicowanych grup. Jest całkowicie niezależna językowo, a jej zasady tłumaczy się w kilka chwil.
 • Kiedy warto wykorzystać swój żeton czaszki? Czy przeciwnicy już zastawili na nas pułapkę? Blef i licytacyjna forma zabawy sprawiają, że gra jest niezwykle emocjonująca.
 • Dyskusje nad stołem, podpuszczanie się nawzajem do podejmowania ryzyka, kłamstwo, a nawet mówienie prawdy… Wszystko to jest nie tylko dozwolone, ale wręcz zalecane podczas rozgrywki! Im więcej interakcji, tym więcej zabawy!

Zawartość:

 • 6 podkładek
 • 6 zestawów po 4 żetony
 • żeton ostatniej szansy
 • instrukcja

Linki:

Reviews

Write a review