DnD: Dungeon Xanathara przewodnik po wszystkim (uszkodzony)
Producent: Rebel
Dungeons & Dragons: Xanathara przewodnik po wszystkim
Uwaga! Opis uszkodzenia. Egzemplarze posiadają wgniecione narożniki, każdy egzemplarz posiada taki jeden defekt.
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Kupując ten produkt możesz zebrać do 13 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 13 punktów które można zamienić na kupon o wartości 2,60 zł.
Opis
Typ wydania: | książka |
Wydanie: | polskie |
Rok wydania: | 2022 |
Więcej informacji
Najlepiej oceniany suplement do D&D!
Obserwator Xanathar to nikczemny władca półświatka w Waterdeep znany z tego, że nieustannie gromadzi informacje o swoich sprzymierzeńcach i wrogach. Kataloguje zdobytą wiedzę o poszukiwaczach przygód i rozważa metody krzyżowania ich planów. W swym obłędzie wyobraża sobie, że ostatecznie uda mu się zapisać wszystko!
Dungeons & Dragons: Xanathara przewodnik po wszystkim zbiera nowe opcje zasad i snucia opowieści dla wszystkich klas postaci z Podręcznika Gracza, w tym 31 nowych podklas. Znajdziecie tu również nieznane dotąd czary - zarówno dla postaci graczy, jak i potworów.
Mistrzowie Podziemi mają do dyspozycji nowe pułapki, magiczne przedmioty, aktywności w czasie wolnym i jeszcze więcej - a wszystko to zaprojektowane w celu wzbogacenia kampanii w D&D i otwarcia przed Wami nowych możliwości.
Materiał zawarty w tej książce opatrzony jest dziwacznymi komentarzami Xanathara dotyczącymi rzeczy, które rzuciły mu się w oczy. Oby jego wzrok nie zatrzymał się na was!
Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast.
Dungeons & Dragons: Xanathara przewodnik po wszystkim stanowi rozszerzenie do trzech podręczników podstawowych: Player's Handbook (Podręcznika Gracza), Monster Manual (Księgi Potworów) i Dungeon Master's Guide (Przewodniku Mistrza Podziemi).
Zawartość pudełka:
- podręcznik w twardej oprawie, 192 strony